امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

به مناسبت هفته بسیج؛ شورای شهر از بسیجیان برگزیده نواحی چهارگانه شیراز تجلیل کرد

به مناسبت هفته بسیج؛ شورای شهر از بسیجیان برگزیده نواحی چهارگانه شیراز تجلیل کرد
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در  مراسم تجلیل از بسیجیان برگزیده و فرماندهان بسیج نواحی چهارگانه کلانشهر شیرازگفت: در هشت سال دفاع مقدس، بر خلاف جنگ های یک صد سال گذشته حتی یک وجب از خاک کشور از دست نرفت که این مهم با همت و قدرت بسیجیان میسر شد.
به مناسبت هفته بسیج
شورای شهر از بسیجیان برگزیده نواحی چهارگانه شیراز تجلیل کرد


شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت هفته بسیج، در یکصد و بیست و هفتمین جلسه خود از بسیجیان برگزیده و فرماندهان بسیج نواحی چهارگانه کلانشهر شیراز تجلیل کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این مراسم گفت: در هشت سال دفاع مقدس، بر خلاف جنگ های یک صد سال گذشته حتی یک وجب از خاک کشور از دست نرفت که این مهم با همت و قدرت بسیجیان میسر شد.
به گزارش روابط عمومی شورا، مهندس حقدل اظهار داشت: بسیج شجره طیبه ای است که با انفاس قدسی بنیانگذار انقلاب شکل گرفت و در شرایط مختلف توانست از دین و آیین و آرمان های انقلاب دفاع کند که یکی از بارزترین مثال های آن ایام فتنه بود..
وی افزود: بسیجیان در عرصه های مختلف نظامی، علمی و فرهنگی پرچم دفاع از عزت و اقتدار را بر افراشته کردند و از همین جایگاه به عنوان نمایندگان انتخابی مردم درپارلمان محلی شورا، اعلام می کنیم که عزت و اقتدار مملکت را مرهون بسیج ولایتمداری می دانیم که مردانه از انقلاب و نظام دفاع کرد.
بر اساس این گزارش نماینده بسیجیان حاضر در صحن شورا، این اقدام شورا را قابل تقدیر دانست و گفت: دعوت از نمایندگان اقشار مختلف مردم برای حضور در شورا نشان می دهد این نهاد خود را متعلق به لایه های مختلف جامعه دانسته و قدردانی از فعالان و افتخارآفرینان عرصه های مختلف موجب تشویق و ارتقای روحی آنها خواهد شد تا با علاقه بیش از پیش به شهر خود خدمترسانی کنند.
در این برنامه از فرماندهان بسیج نواحی ثارالله، بقیه الله، محمد رسول الله و احمدبن موسی (ع)  تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما