امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

خدمات رسانی 100 دستگاه اتوبوس به زائرین در مرز مهران و 300 دستگاه در شیراز

خدمات رسانی 100 دستگاه اتوبوس به زائرین در مرز مهران و  300 دستگاه در شیراز
مظفر مختاری؛ نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز گفت: طبق مصوبه شورای شهر، برای رفاه بیشتر زائرین اربعین، تعداد یکصد دستگاه اتوبوس در مرز مهران و 300 دستگاه اتوبوس در شیراز به زائرین خدمات ارائه می دهند.
نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز خبر داد:
خدمات رسانی 100 دستگاه اتوبوس به زائرین در مرز مهران و  300 دستگاه در شیراز


نایب رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی و لزوم بسترسازی های فرهنگی در این خصوص گفت: طبق مصوبه شورای شهر، برای رفاه بیشتر زائرین اربعین، تعداد یکصد دستگاه اتوبوس در مرز مهران و 300 دستگاه اتوبوس در شیراز به زائرین خدمات ارائه می دهند.
به گزارش روابط عمومی شورا، مظفر مختاری با بیان این مطلب که شورا و شهرداری شیراز همواره در مراسم مذهبی پیشگام کمک به مردم و تأمین رفاه آنها بوده اند، اظهار داشت: طبق مصوبه شورای شهر شیراز، یکصد دستگاه اتوبوس جهت جابه جایی زائرین از مرز مهران به شلمچه در منطقه مستقر شده است و 300 دستگاه نیز برای ایاب و ذهاب زائران اربعین حسینی در اختیار ستاد اربعین استان در شهر شیراز قرار گرفته است. وی افزود: مبلغ 500 میلیون ریال نیز به صورت نقدی به ستاد اربعین مستقر در کربلا تخصیص داده ایم که این اقدام به منظور کمک به برگزاری بهتر گوشه ای از کنگره بزرگ جهانی شیعه در کربلا صورت گرفته است.
مختاری با بیان این مطلب که نباید اجازه دهیم فرهنگ عاشورا و آیین عزاداری سید الشهدا در جامعه امروز رنگ ببازد، خاطرنشان ساخت: کمک به تبلیغات شهری با استفاده از تمامی ظرفیت ها همچنین برپایی ایستگاه صلواتی در مسیر تردد زوار، از دیگر اقدامات مجموعه شورا و شهرداری در این ایام می باشد.

۱۳۹۴/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما