امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس شورای اسلامی شهر شیراز: خانواده شهدا سرمایه های معنوی و اجتماعی ما هستند

مهندس حقدل در دیدار با خانواده های شهیدان اسلام نسب، سلطانی و عراقی گفت: خانواده های معظم شهدا الگوی واقعی صبر و استقامت در جامعه هستند که عزیزترین افرادشان را در راه حفظ دین و شرف و عزت کشور خود فدا کردند.
رییس شورای شهر شیراز در دیدار با خانواده های سه شهید هشت سال دفاع مقدس:
خانواده شهدا سرمایه های معنوی و اجتماعی ما هستند


اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با خانواده سه شهید دوران دفاع مقدس دیدار کردند و از نزدیک مشکلات و مسایل آنها را بررسی کردند. مهندس حقدل در دیدار با خانواده های شهیدان اسلام نسب، سلطانی و عراقی که به اتفاق اعضا و کارکنان مجموعه صورت گرفت، دیدار های دوره ای منظم با خانواده و بازماندگان شهدا و تکریم آنها را رسالتی عظیم دانست و گفت: خانواده های معظم شهدا الگوی واقعی صبر و استقامت در جامعه هستند که عزیزترین افرادشان را در راه حفظ دین و شرف و عزت کشور خود فدا کردند.
وی افزود: سرفرازی، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت ها و رشادت ها شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده های آنهاست.
رییس شورا همچنین در دیدار با خانواده جانباز آزاده مهندس سید علی اکبر حسینی که از مدیران شایسته و پر تلاش مجموعه شهرداری می باشد، جانبازان را تاریخ زنده و گویای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دانست و با اشاره به وظیفه مسؤولان در خدمت رسانی بهتر به جامعه ایثارگران گفت: هیچ پاداش و تقدیری نمی‌تواند کار بزرگ شهدا و جانبازان را که بذل جان و نثار خون خویش در راه سرافرازی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است، جبران نماید.


 
۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما