امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

برای انجام برخی امور شهری به همکاری و حمایت استاندار نیاز داریم

برای انجام برخی امور شهری به همکاری و حمایت استاندار نیاز داریم
رییس شورای اسلامی شهر شیراز در صد و بیست و نهمین جلسه شورا که با حضور استاندار فارس برگزار شد، اظهار داشت: انجام برخی امور از عهده شهرداری و شورا به تنهایی بر نمی آید و برای پیشبرد آنها نیاز به قدرت بیشتر و حمایت از سوی شخص استاندار و همکاری مجموعه استانداری داریم.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز در جلسه با استاندار فارس:
برای انجام برخی امور شهری به همکاری و حمایت استاندار نیاز داریم

 

رییس شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با استاندار فارس اظهار داشت: شورا و شهرداری برای انجام برخی امور خود به حمایت و همکاری استاندار نیاز دارند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، مهندس حقدل  در صد و بیست و نهمین جلسه شورا که در بخش غیر علنی با حضور استاندار فارس برگزار شد، اظهار داشت: شورای چهارم در سایه همدلی که بین اعضای خود دارد همچنین با تعامل سازنده ای که با مجموعه شهرداری و دیگر دستگاه های اجرایی برقرار کرده است طی دو سال اخیر گام های مثبتی را در راستای توسعه و مدیریت بهینه شهر برداشته است. وی افزود: در سال های اخیر با تدبیر شورا و تلاش شهرداری بودجه های مصوب شورا محقق شده و روند توسعه شیراز در زمینه های عمرانی، فرهنگی، سرمایه گذاری، گردشگری و... خوب پیش رفته است. رییس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان این مطلب که تا کنون با استانداری و تمام دستگاه های اجرایی تعامل بی چون و چرا داشته ایم خاطرنشان ساخت: انجام برخی امور از عهده شهرداری و شورا به تنهایی بر نمی آید و برای پیشبرد آنها نیاز به قدرت بیشتر و حمایت از سوی شخص استاندار و همکاری مجموعه استانداری داریم.
مهندس حقدل افزود: شورای چهارم تلاش کرده است به دور از هرگونه تفرقه و با همدلی هرچه بیشتر در شرایطی که کشور با رکود اقتصادی روبرو بود، شور و نشاط را در شهر برپا داشته و امید را در دل مردم زنده نگه دارد که انتظار می رود حضور استاندار محترم و تنی چند از معاونین استانداری در صحن شورا و شنیدن مسایل و مطالبات مجموعه مدیریت شهری اتفاقات خوشی را در این راستا رقم بزند.

۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما