امروز: پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

وزارت راه و شهرسازی برای احداث کمربندی جنوب شیراز مساعدت کند

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با استاندار فارس با بیان این مطلب که بخشی از کمربندی جنوب شیراز به عنوان معبر شهری مورد استفاده قرار می گیرد خواستار مساعدت وزارت راه و شهرسازی در ساماندهی کمربندی شیراز شد.
رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا در دیدار با استاندار فارس:
وزارت راه و شهرسازی برای احداث کمربندی جنوب شیراز مساعدت کند

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با استاندار فارس خواستار مساعدت وزارت راه و شهرسازی در احداث کمربندی جدید شیراز شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس نقیب زاده با اشاره به وضعیت فعلی کمربندی شیراز که امروز به عنوان معبر شهری مورد استفاده قرار می گیرد، اظهار داشت: کمربندی فعلی شیراز اگرچه در ابتدا با معیارهای کمربندی و برای استفاده به آن منظور احداث شد اما به دنبال گسترش روزافزون شهرنشینی و توسعه شهر شیراز به ویژه در بخش جنوب که شاهد احداث شهرک های اقماری و افزایش سکونت شهروندان در این محدوده می باشیم، بخش هایی از کمربندی به عنوان معبر شهری در حال استفاده است که با توجه به غیر استاندار بودن آن، تا کنون مشکلات عدیده ای برای شهروندان ایجاد شده است.
وی با بیان این مطلب که سال گذشته کمربندی جنوب شیراز، حادثه خیزترین نقطه کشور شناخته شد، افزود: بر اساس آمار اعلام شده توسط مسؤولین 30 درصد مرگ و میرهای استان که به دلیل تصادف اتفاق می افتد در این محور حادث شده است که این امر باید مورد توجه هرچه بیشتر مسؤولین استانی و دولتی قرار گیرد.
مهندس نقیب زاده ضمن اشاره به روند کند پیشرفت فیزیکی عملیات احداث کمربندی شمال شرق شیراز، خاطرنشان ساخت: استاندار محترم فارس تدبیری برای حضور پررنگ تر وزارت راه و شهرسازی به منظور همکاری نزدیک تر با شهرداری و احداث کمربندی جدید در منطقه جنوب شیراز بیندیشد.

۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما