امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

کارگروه ویژه برای انتقال کارخانه روغن نباتی به خارج از شهر شیراز تشکیل شود

مهندس اصنافی در جلسه دیدار با استاندار فارس اظهار داشت: انتقال این کارخانه به خارج از شهر شیراز همت مسؤولین استان را می طلبد که با تشکیل کارگروه ویژه اقدام لازم مبنی بر جابه جایی کارخانه توسط صنعت و معدن انجام شود.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با استاندار فارس:
کارگروه ویژه برای انتقال کارخانه روغن نباتی به خارج از شهر شیراز تشکیل شود


عضو شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با استاندار فارس بر تشکیل کارگروه ویژه برای تسریع انتقال کارخانه روغن نباتی به خارج از شهر شیراز تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس اصنافی در صد و بیست و نهمین جلسه شورا که با حضور استاندار فارس و تنی چند از معاونین استانداری برگزار شد گفت: کارخانه روغن نباتی نرگس شیراز از کهن ترین معضلات این شهر است که اگرچه در ابتدا خارج از محدوده شهری بوده است اما سال های سال است با واقع شدن در مرکز محدوده مسکونی شهر و مجاورت با مراکز گردشگری، دانشگاهی و فرهنگی، مشکلات عمده ای را برای شهروندان ایجاد کرده است.
وی ضمن اشاره به حادثه آتش سوزی که سال 81 به دلیل نشت گاز این کارخانه روی داد همچنین معضلاتی همچون بوی نامطبوع، فاضلاب و آلایندگی فضا که در محدوده گردشگری شهر شیراز ایجاد شده است اظهار داشت: جلسات متعددی با نهادهای دولتی و استانی برگزار شد و علی رغم اینکه زمینی در خارج از محدوده شهر شیراز در اختیار کارخانه قرار داده شد، هیچ پیشرفتی در این راستا صورت نگرفته است.
مهندس اصنافی با بیان این مطلب که حتا برای تغییر کاربری کارخانه روغن نباتی نرگس شیراز هیچ گامی برداشته نشده است اظهار داشت: انتقال این کارخانه به خارج از شهر شیراز همت مسؤولین استان را می طلبد که با تشکیل کارگروه ویژه اقدام لازم مبنی بر جابه جایی کارخانه توسط صنعت و معدن انجام شود تا شاهد رفع خطرهای احتمالی و رضایت هرچه بیشتر شهروندان باشیم.

۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما