امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تجهیز و راه اندازی مرکز جدید نگهداری معتادین نیازمند مساعدت استاندار است

تجهیز و راه اندازی مرکز جدید  نگهداری معتادین نیازمند مساعدت استاندار است
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با استاندار فارس گفت: مرکز جدید نگهداری از معتادین بیش از 2 ماه است که در زمینی به وسعت 3 هزار متر مکعب ساخته شده است اما عملیات تجهیز و راه اندازی نهایی آن به مساعدت استاندار و مجموعه استانداری نیاز دارد.
نایب رییس شورای شهر شیراز:
تجهیز و راه اندازی مرکزجدید  نگهداری معتادین نیازمند مساعدت استاندار است

نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز  خواستار مساعدت استاندار در تجهیز و راه اندازی مرکز جدید نگهداری معتادین در شهر شیراز شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز مهندس طالبان در صد و بیست و نهمین جلسه شورای شهر که با حضور استاندار برگزار شد اظهار داشت : با توجه به اینکه وجود معتادین در خیابان ها و محلات، به ویژه در محدوده تاریخی فرهنگی شیراز که مرکز گردشگری شهر محسوب می شود، زیبنده و شایسته سومین حرم اهل بیت (ع) نبود. وی افزود: در این راستا به دنبال تدبیر شورای شهر و مصوبه ای که حاصل خرد جمعی بود، احداث مرکز جدید نگهداری معتادین به منظور جمع آوری مراکز پیشین همچنین پرداخت هزینه های جاری مربوه تا زمان تکمیل مرکز جدید در دستور کار شهرداری و ستاد مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
مهندس طالبان با بیان این مطلب که ساخت مرکز بر عهده شهرداری و نگهداری معتادین بر عهده ستاد مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت، اظهار داشت: مرکز جدید نگهداری از معتادین بیش از 2 ماه است که در زمینی به وسعت 3 هزار متر مکعب ساخته شده است اما عملیات تجهیز و راه اندازی نهایی آن به مساعدت استاندار و مجموعه استانداری نیاز دارد تا با حمایت های مادی و معنوی، این اقدام مهم به سرانجام برسد.

۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما