امروز: دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای شهر از غسال های دارالرحمه شیراز تقدیر کرد

عضو شورای شهر از غسال های دارالرحمه شیراز تقدیر کرد
رییس کمیته رسیدگی به درخواست ها و شکایت های مردمی در شورای اسلامی شهر،ضمن دیدار با غسال های دارالرحمه شیراز از زحمات آنها تقدیر کرد.
نماینده شورای شهر از غسال های دارالرحمه شیراز تقدیر کرد

رییس کمیته رسیدگی به درخواست ها و شکایت های مردمی در شورای اسلامی شهر، از غسال های دارالرحمه شیراز تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، سعید سیف در دیدار با کارکنان و غسال های دارالرحمه شیراز خدمت در آرامستان ها را نوعی موهبت الهی دانست و گفت: کار غسالی کاری بی منت و بدون انتظار و تنها در راه رضای خداست که هر کسی از عهده انجام آن بر نمی آید.
وی خاطرنشان ساخت: این کار نیاز به نوعی اخلاص دارد که دستیابی به این مهم نیز کار انسان های بزرگ است و بی شک غسال ها و غسالان نیز با اخلاص خود به بزرگی رسیده اند.
سیف با بیان این مطلب که ممکن است مردم عادی اهمیت کار غسالی را ندانند و شأن و منزلت زیادی برای آن قائل نشوند اما این نوع نگاه کاملا اشتباه است چراکه غسل دادن میت همانند معامله با خداست و افرادی که در این شغل مشغول هستند مقامی بسیار ارزشمند و مقرب در نزد خداوند دارند چون میت نه زبانی برای تشکر و نه پولی برای پرداختن دارد.
سیف ضمن اشاره به شرایط خاص شغلی کارکنان آرامستان ها تأکید کرد: از انجا که غسال ها به دلیل شرایط کاری خود همیشه در استرس و اضطراب هستند باید موارد مربوط به تسهیلات شغلی آنها به صورت ویژه توسط مسؤولین پی گیری شود.    

۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما