امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

میزبانی پیکرهای مطهر شهدا, افتخار  شهر شیراز و استان فارس است

میزبانی پیکرهای مطهر شهدا, افتخار  شهر شیراز و استان فارس است
رییس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به  مراسم تشییع و بدرقه پیکرهای مطهر شهدا در شهر شیراز و استان فارس اظهار داشت: میزبانی انسان‌های مؤمن و بزرگی که جان خود را در راه انقلاب، اسلام و ولایت تقدیم کردند, افتخار ماست.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز:
میزبانی پیکرهای مطهر شهدا, افتخار  شهر شیراز و استان فارس است
 
رییس شورای اسلامی شهر شیراز در یکصد و سی و پنجمین جلسه ی این شورا با اشاره به  مراسم تشییع و بدرقه پیکرهای مطهر شهدا در شهر شیراز و استان فارس اظهار داشت: میزبانی انسان‌های مؤمن و بزرگی که جان خود را در راه انقلاب، اسلام و ولایت تقدیم کردند, افتخار ماست.
 غلام‌مهدی حقدل با گرامیداشت ورود پیکرهای مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس به استان فارس و شهر شیراز اظهار داشت: ورود این پیکرهای مطهر فضای استان و شهر را تحت تاثیر قرار می‌دهد و بی شک شهر و استان تا مدت‌ها از فیض معنویت شهدا بهره‌مند خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: خون شهدا و صبر خانواده‌های گرانقدر آنها کشور را به اوج قله‌های معنویت رسانده و عزت، اقتدار و امنیت امروز مردم ما از برکت خون شهدا به دست آمده است.
حقدل به نمایندگی از شورای اسلامی شهر شیراز از مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهر شیراز و استان فارس خواست در مراسم بدرقه، تجلیل و تجدید میثاق با شهدا در صحنه باشند و میزبانان شایسته و در خور شأن شهدا باشند.
 
وی تأکید کرد: استان فارس و شهر شیراز لیاقت میزبانی از بهترین بندگان و خلق خدا را پیدا کرده است و باید به بهترین نحو به وظیفه خود عمل کند.
۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما