امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای شهر شیراز در تب و تاب بررسی جزئیات بودجه 95 شهرداری

شورای شهر شیراز در تب و تاب بررسی جزئیات بودجه 95 شهرداری
رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به محدودیت زمانی موجود، کمیسیون های شورا طی جلسات ویژه و فشرده در حال بررسی جزئیات منطقی و عملی بودجه پیشنهادی شهردار به تفکیک مناطق، سازمان ها و فعالیت ها می باشند.
شورای شهر شیراز در تب و تاب بررسی جزئیات بودجه 95 شهرداری
رییس شورای اسلامی شهر شیراز:
شورا در جلسات ویژه و فشرده جزئیات منطقی و عملی بودجه سال 95 شهر را بررسی می کند

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: این روزها شورا در تب و تاب بررسی جزئیات بودجه سال 95 شهرداری شیراز است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس غلام مهدی حقدل اظهار داشت: با ارائه بودجه پیشنهادی شهردار به شورا و بررسی کلیات آن در صحن علنی، اعضای شورا با اکثریت آرا رقم 2 هزار و 886 میلیارد تومانی آن را تصویب کردند و پس از آن طی دو هفته اخیر، کمیسیون های شورا در جلسات ویژه و فشرده جزئیات منطقی و عملی بودجه پیشنهادی را به تفکیک مناطق، سازمان ها و فعالیت ها بررسی مجدد می کنند.
وی افزود: در حال حاضر علاوه بر بررسی لوایح و طرح ها که برنامه ثابت و هفتگی شوراست، موضوع تفریغ بودجه، اصلاح بودجه سال 94، حسابرسی مناطق، معاونت ها و سازمان های زیرمجموعه شهرداری همچنین بررسی بودجه سال 95 در دستور کار تمامی
کمیسیون ها قرار دارد. مهندس حقدل خاطرنشان ساخت: امسال با توجه به شرایط اقتصادی و کاهش ساخت و سازها در چند سال گذشته، بودجه شهرداری با سیاست های انقباضی تدوین شده است تا تحقق آن عملی تر و منطبق با ظرفیت های موجود باشد.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز با اعلام این خبر که بودجه سال 95 نسبت به سال 94 حدود 3 و نیم درصد افزایش یافته است گفت: در طول عمر12 ساله شورا، برای اولین بار است که افزایش بودجه شهرداری کمتر از 10 درصد بوده است؛ این در حالیست که شورا بودجه سال 94 را نیز با نگاه ویژه به اقتصاد مقاومتی تدوین و تصویب کرد و این موضوع در بودجه سال 95 هم لحاظ خواهد شد.
مهندس حقدل با تأکید بر اینکه به دلیل محدودیت زمانی و فرصت باقیمانده تا پایان سال تلاش می شود ارائه شده از سوی شهردار در فرصت قانونی بررسی و مصوب شود، اظهار داشت: پس از بررسی بودجه به تفکیک مناطق و سازمان ها در کمیسیون های تخصصی، نظرات به کمیسیون تلفیق فرستاده شده و برای جمع بندی نهایی به صحن علنی شورا ارائه می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما