امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز خبر داد؛ رشد 9 درصدي بودجه شهرداري شيراز

نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز خبر داد؛ رشد 9 درصدي بودجه شهرداري شيراز
نائب رئيس شوراي اسلامي شهر شيراز در جمع خبرنگاران گفت: بودجه سال 95 شهرداري شيراز در مقايسه با بودجه مصوب سال 94 بالغ بر 9 درصد رشد داشته و نسبت به اصلاحيه بودجه سال 94 حدود 13 درصد رشد دارد.
نایب رئيس شوراي اسلامي شيراز خبر داد
رشد 9 درصدي بودجه شهرداري شيراز
 

خبرگزاری ایسنا-
نائب رئيس شوراي اسلامي شهر شيراز گفت: بودجه سال 95 شهرداري شيراز در مقايسه با بودجه مصوب سال 94 بالغ بر 9 درصد رشد داشته و نسبت به اصلاحيه بودجه سال 94 حدود 13 درصد رشد دارد.
محمودرضا طالبان عصر دوشنبه 17 اسفند در يك كنفرانس خبري، گفت: پيشنهاد شهرداري شيراز 2 هزار و 886 ميليارد تومان بود كه شورا پس از بررسي‌هاي كارشناسي، اين مبلغ را افزايش داده و رقم 3 هزار و 50 ميليارد تومان را مصوب كرده است.
او با بيان اينكه بودجه شهرداري شيراز به‌موقع ارائه، بررسي و مصوب شده است، گفت: سال گذشته بودجه شهرداري شيراز 2 هزار و 780 ميليارد تومان بود كه در اصلاحيه ارائه شده توسط شهردار محترم، اين رقم به 2 هزار و 700 ميليارد تومان تقليل پيدا كرده است.
طالبان خاطرنشان كرد: از كل اين مبلغ، 512 ميليارد تومان بودجه جاري است كه 17 درصد را تشكيل مي‌دهد و 83 درصد بودجه، هزينه‌هاي عمراني است.
نائب رئيس شوراي اسلامي شيراز گفت: در بررسي و تصويب بودجه، توسعه متوازن شهر و توزيع همگون و متناسب خدمات و تاكيد بر اقتصاد مقاومتي و نحوه درآمد و هزينه‌كرد درآمدها، مورد تاكيد قرار داشته است.
به‌گفته طالبان، توجه ويژه به كمربندي، باغ‌هاي قصردشت، نحوه نگهداري، حمل و نقل همگاني، تكميل تقاطع‌هاي غير همسطح و پروژه‌هاي اجرايي شده در سال‌هاي گذشته و ... از اولويت‌هاي مورد نظر شورا بوده است
۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما