امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تکلیف ۳ هزار میلیاردی شهرداری شیراز در بخش سرمایه گذاری

تکلیف ۳ هزار میلیاردی شهرداری شیراز در بخش سرمایه گذاری
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز در نشست خبری تشریح جزییات بودجه سلا 95 شهرداری شیراز گفت: سال آینده تکلیف ۳ هزار میلیارد تومان در بخش سرمایه گذاری شهرداری مصوب شده است.
رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر شیراز خبر داد:
تکلیف ۳ هزار میلیاردی شهرداری شیراز در بخش سرمایه گذاری
 
خبرگزاری مهر- رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز گفت: سال آینده تکلیف ۳ هزار میلیارد تومان در بخش سرمایه گذاری شهرداری شیراز مصوب شده است.
ابراهیم شعرا بعد از ظهر دوشنبه در نشست خبری وضعیت کمیسیون های شورای شهر شیراز تاکید کرد: تکلیف سال آینده شهرداری در زمینه سرمایه‌گذاری اعتبارات به طور جاری و طرح‌های مشارکتی پیش‌بینی شده است.
وی با بیان اینکه در بخش جاری ۶۳۵میلیارد تومان و در بخش مشارکتی نیز ۳هزار میلیارد تومان برای سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده تاکید کرد: طوری برنامه‌ریزی لازم انجام شده تا زمینه‌‌های سرمایه‌گذاری فراهم گردد و بخش خصوصی در این زمینه بتواند مشارکت داشته باشد.
شعرا تصریح کرد: در مورد ارتفاعات شیراز، باباکوهی و کوه نور زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری از ۱۸ میلیارد تومان به ۳۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه امسال یک‌هزار میلیارد تومان از اعتبارات پیش‌بینی شده سرمایه‌گذاری محقق شد، گفت: برای سال آینده در حوزه سرمایه‌گذاری و خرید اوراق مشارکت شهروندان ۲۸۰ میلیارد تومان تصویب شده که مختص پروژه زندیه و میدان توپخانه شیراز است.


۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما