امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تبلور ارزش های فرهنگی دغدغه همه ماست

فرج الله رجبی، نماینده منتخب مردم شیراز در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در یکصد و چهل و هفتمین صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: آمده ایم تا از باب دوستی با همه و در رکاب همه برای توسعه ی استان فارس و شهر شیراز قدم برداریم.
  • تبلور ارزش های فرهنگی دغدغه همه ماست
ماینده منتخب مردم شیراز در دهمین مجلس شورای اسلامی در صحن شورای شهر شیراز:
تبلور ارزش های فرهنگی دغدغه همه ماست

نماینده منتخب مردم شیراز در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در یکصد و چهل و هفتمین صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز با بیان این مطلب که آمده ایم تا از باب دوستی با همه و در رکاب همه برای توسعه ی استان فارس و شهر شیراز قدم برداریم گفت: هیچ کس با توسعه شهر شیراز مخالفت نمی کند و تبلور ارزش های دینی و فرهنگی این شهر دغدغه همه ماست. 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، فرج الله رجبی در جمع اعضای شورا اظهار داشت: ما در شرایط فعلی نگاه فراملی به شهر شیراز داریم و باید بر منطقه ای شدن ابعاد فرهنگی سومین حرم اهل بیت (ع) تمرکز کنیم.  وی با اشاره به وضعیت فرهنگی و هنری شهر شیراز خاطرنشان ساخت: در گذشته 13 سینما در تراز ملی در شهر شیراز وجود داشت اما امروز پس از گذشت حدود 40 سال، هیچ سینمای جدیدی (به جز سینما فرهنگ که چندی پیش به بهره برداری رسید) در شیراز ساخته نشده است.
وی با بیان این مطلب که موضوعات فرهنگی باید بیش از گذشته مد نظر قرار بگیرد و زیرساخت های فرهنگی تقویت شود، به موضوع ورزش شهر شیراز اشاره کرد و گفت:  به عنوان یک سرباز به حوزه ورزش شهر شیراز ورود جدی خواهم داشت و از شورا و شهرداری نیز که نقش مؤثری در این حوزه دارند انتظار همراهی در این زمینه می رود.
نماینده منتخب مردم در دهمین مجلس شورای اسلامی اقتصاد مقاومتی، جذب سرمایه گذار و توسعه گردشگری را از اولویت های استان دانست و گفت : مجمع نمایندگان فارس در دهمین دوره مجلس، تمام تلاش خود را برای توسعه استان به کار خواهد گرفت.

۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما