امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

امسال عمران و توسعه شهر با تکیه بر امکانات داخلی و بومی انجام می شود

امسال عمران و توسعه شهر با تکیه بر امکانات داخلی و بومی انجام می شود
رییس شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با امام جمعه شیراز گفت: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر عمل به اقتصاد مقاومتی، شورا و شهرداری به عنوان متولیان اصلی مدیریت شهری تدابیری اتخاذ خواهند نمود که عمران و توسعه شهر با تکیه بر امکانات داخلی و متخصصین بومی انجام شود.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز:
امسال عمران و توسعه شهر با تکیه بر امکانات داخلی و بومی انجام می شود
 

رییس شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز گفت: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر عمل به اقتصاد مقاومتی، شورا و شهرداری به عنوان متولیان اصلی مدیریت شهری تدابیری اتخاذ خواهند نمود که عمران و توسعه شهر با تکیه بر امکانات داخلی و متخصصین بومی انجام شود. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس غلام مهدی حقدل اظهار داشت: تصویب و تحقق بودجه شهرداری با رقمی که سه برابر بودجه دولتی استان فارس است آن هم در شرایط تحریم و رکود اقتصادی بزرگ ترین افتخار و خدمت شورای چهارم به شهر شیراز است. وی با بیان این مطلب که 85 درصد از کل بودجه شهرداری صرف امور عمرانی شده و تبدیل به بودجه ای پایدار برای شهر می شود اظهار داشت: توجه به بخش فرهنگ و تخصیص بیش از یکصد میلیارد تومان به مسایل فرهنگی و زیرساخت های عمرانی- فرهنگی از دیگر اقداماتی بود که شورا و شهرداری بر آن تأکید داشتند.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز، اتمام خط یک قطار شهری به طول 24 کیلومتر، تسریع در پیشرفت خط 2 و تلاش برای تکمیل آن طی چهارسال آینده همچنین اتمام مطالعات خط 3، اجرای پارک های بزرگ در ارتفاعات گهواره دید، باباکوهی و بام شیراز که علاوه بر افزایش سرانه فضای سبز شهر شیراز، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را نیز به دنبال دارد، همچنین تلاش برای توزیع عادلانه پروژه های عمرانی، فرهنگی و خدماتی در مناطق مختلف سطح شهر در جهت رفع تبعیض و کاهش شکاف بین مناطق شمالی و جنوبی را از دیگر اقدامات شورا و شهرداری طی سال های اخیر دانست.


۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما