امروز: سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شیراز ظرفیت میزبانی مسابقات و فستیوال های جهانی را دارد

شیراز ظرفیت میزبانی مسابقات و فستیوال های جهانی را دارد
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی 2016 در شیراز، گفت: مدیریت شایسته و اجرای برنامه منطبق با استانداردهای بین المللی می تواند ثابت کند شیراز ظرفیت میزبانی مسابقات و فستیوال های جهانی را دارد.
نایب رییس شورای اسلامی شهر:
شیراز ظرفیت میزبانی مسابقات و فستیوال های جهانی را دارد

نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی 2016 در شیراز، گفت: برگزاری مسابقات جهانی در شیراز، فرصت ارزشمندی برای معرفی جهانی این شهر به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و ظرفیت های مختلف آن است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، مهندس محمودرضا طالبان در این نشست که با حضور معاونین، شهرداران برخی مناطق و نمایندگان سازمان های مرتبط برگزار شد اظهار داشت: در طول مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی که  28 تا 31 اردی بهشت در شیراز برگزار می شود تیم هایی از بیش از 8 کشور اروپایی در شیراز حضور خواهند یافت؛ از این رو مدیریت شایسته و اجرای برنامه منطبق با استانداردهای بین المللی نقش مهمی در جایگاه شیراز و نگرش جهانی به این شهر خواهد داشت که می تواند ثابت کند شیراز ظرفیت و توان میزبانی مسابقات و فستیوال های جهانی را دارد.
وی با بیان این مطلب که بازتاب جهانی این رقابت از طریق رسانه ها می تواند به عنوان سکوی پرتابی برای شناساندن شهر شیراز و ارائه ی داشته های آن باشد، گفت: یکی از شهرت های شیراز زیبایی فصل بهار و ماه اردی بهشت آن است که در باغات و فضای سبز آن جلوه می کند؛ از این رو ساخت المان های گل کاری شده، گل کاری های عمومی بلوارها و بوستان ها و رسیدگی به زیبایی سیما و منظر عمومی شهر اهمیت بسیاری دارد.
مهندس طالبان خاطرنشان ساخت: تعمیر، مرمت و بهسازی ورزشگاه شهید دستغیب و خانه کشتی شیراز، امنیت، نظافت و زیباسازی سیمای شهر به ویژه در محدوده برگزاری مسابقات، تدابیر ترافیکی جهت عبور و مرور، اسکان مناسب میهمانان و... از مهم ترین و اساسی ترین مسایل قابل توجه در زمان برگزاری مسابقات می باشد.
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تأکید بر این موضوع که با برگزاری مطلوب و مناسب، اتفاقات خوشی در زمینه اقبال گردشگران خارجی به این شهر رخ خواهد داد، بیان داشت: تمامی دستگاه ها و نهادهای شهری، استانی و حتی ملی باید در اجرای هرچه بهتر این برنامه تلاش کنند؛ در این راستا با نظر شورای شهر، دبیرخانه هماهنگی برگزاری مسابقات جهانی کشتی توسط معاونت اجرایی شهرداری و با حضور نمایندگان معاونت ها، شهرداری های مناطق، سازمان ها و مدیریت های مرتبط با موضوع تشکیل شده است.

۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما