امروز: جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نشست مسؤولان و کارشناسان روابط عمومی مجموعه شهرداری با اعضای شورای شهر برگزار شد

نشست مسؤولان و کارشناسان روابط عمومی مجموعه شهرداری با اعضای شورای شهر برگزار شد
مهندس زهرا یقطین، گفت:فعالیت روابط عمومی در مجموعه ای که به اندازه یک شهر وسعت دارد و بیش از 350 وظیفه برای آن تعریف شده است، دشواری های خاصی دارد که قابل مقایسه با هیچ نهاد و سازمانی نیست؛ چراکه سرعت، دقت، دربرگیری بالا و تسلط بر امور مختلف از شاخصه های حوزه روابط عمومی شهرداری است.
به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات
نشست مسؤولان و کارشناسان روابط عمومی مجموعه شهرداری
با اعضای شورای شهر برگزار شد

به مناسبت هفته ارتباطات و 27 اردی بهشت ماه (روز روابط عمومی) نشست مسؤولان و کارشناسان روابط عمومی مجموعه شهرداری با اعضای شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد.
عضو و مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز در این مراسم ضمن اشاره به گستردگی حوزه کار روابط عمومی ها اظهار داشت:  ارتباطات، اگر بر شالوده ارزش های الهی و اجتماعی بنا شود، عامل توسعه انسانی خواهد بود و روابط عمومی به عنوان بخشی از گستره وسیع ارتباطات، گامی برای خلق جامعه ای انسانی بر مبنای آگاهی و مشارکت است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس زهرا یقطین تدبیر، نوآوری و تلاش بی وقفه را ابزارهای اصلی موفقیت در روابط عمومی دانست و گفت: فعالان این عرصه باید آگاهی از عملکرد مجموعه ها را حق مسلم عموم دانسته و با دانش اطلاع رسانی و تخصص شفاف سازی  نگاه عمومی را نسبت به مجموعه خود به طور صحیح و واقعی شکل دهند.
وی از شهرداری به عنوان یکی از بزرگ ترین دستگاه های خدمات رسان یاد کرد و گفت: فعالیت روابط عمومی در مجموعه ای که به اندازه یک شهر وسعت دارد و بیش از 350 وظیفه برای آن تعریف شده است، دشواری های خاصی دارد که قابل مقایسه با هیچ نهاد و سازمان دیگری نیست؛ چراکه سرعت، دقت، دربرگیری بالا و تسلط بر امور مختلف از شاخصه های حوزه روابط عمومی شهرداری است.
این عضو شورا عملکرد خانواده 130 نفری روابط عمومی حوزه مدیریت شهری را قابل تقدیر دانست و گفت: انتظار می رود با ارتقای روز به روز دانش، تخصص و تجربه اعضای این خانواده بزرگ، شاهد فعالیت های گسترده ای در سطح شهر باشیم.
گفتنی است در حاشیه این نشست، از مسؤولین و کارشناسان روابط عمومی شهرداری تجلیل شد.


۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما