امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رسانه ها دست راست مدیریت شهری در بررسی و رفع مسایل هستند

رسانه ها دست راست مدیریت شهری در بررسی و رفع مسایل هستند
مهندس اصنافی گفت: در موارد بسیاری شاهد این بوده ایم که یک معضل شهری با همراهی رسانه ها در انعکاس جزئیات و پافشاری آنها حل شده است از این رو می توان رسانه ها را به عنوان آینه تمام نمای واقعیت های جامعه، اهرمی کارآ در بسیج دستگاه ها و ایجاد همصدایی بین بخشی دانست.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز:
رسانه ها دست راست مدیریت شهری در بررسی و رفع مسایل هستند
موضوع نامگذاری باغ رسانه از دستور کار شورا خارج نشده است

رسانه ها با یافتن مسایل، تحلیل و بررسی آنها و پی گیری برای رفعشان، دست راست مجموعه شورا و شهرداری برای مدیریت هرچه بهتر شهر هستند. عضو شورای اسلامی شهر شیراز با بیان این مطلب گفت: در موارد بسیاری شاهد این بوده ایم که یک معضل شهری با همراهی رسانه ها در انعکاس جزئیات و پافشاری آنها حل شده است از این رو می توان رسانه ها را به عنوان آینه تمام نمای واقعیت های جامعه و بیان کننده به حق زشتی های و زیبایی های موجود، اهرمی کارآ در بسیج دستگاه ها و ایجاد همصدایی بین بخشی دانست.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، سید احسان اصنافی در بیان نمونه کارکردهای صحیح رسانه ها به ویژه خبرگزاری ها و مطبوعات محلی شیراز و فارس اظهار داشت: سرازیر شدن فاضلاب شهر صدرا به سوی شیراز یک تهدید بزرگ زیست محیطی برای شهر شیراز به خصوص شهرک های شمال غرب محسوب می شد و علی رغم پی گیری های طولانی مدت به نتیجه مطلوب نرسیده بود، اما با ورود رسانه ها به این موضوع و تشریح واقعیت و بیان ابعاد خطرناک آن که می توانست فاجعه ای برای شیراز باشد، به نتایج اولیه رسیدیم و چندی پیش کلنگ تصفیه خانه در شرق صدرا به زمین زده شد.
وی همچنین ضمن اشاره به عدم تغییر نام باغ جماران به باغ رسانه توسط شورا، تشریح کرد: باغی که در صحن شورای شهر به نام باغ جماران نامگذاری شد، به درخواست مردم و یاوران شورای محل در حال احداث بوده و در محله جماران در نزدیکی مسجد روح الله واقع شده است. از سوی دیگر عدم تغییر نام این باغ به منزله مخالفت شورا با نامگذاری باغ رسانه تلقی نمی شود و این موضوع از دستور کار شورای شهر خارج نشده است و بناست باغی با موقعیت مکانی، متراژ و پوشش گیاهی مناسب تعیین و نوع استفاده همچنین نحوه و چگونگی کاربری آن تعریف و پس از تکمیل طرح اولی به صحن شورا ارائه شود.

۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما