امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

حل مشكلات شهری در گرو همراهي شورا و مجلس است

حل مشكلات شهری در گرو همراهي شورا و مجلس است
دکتر پارسایی، نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي، ضمن حضور در صحن شورای اسلامی شهر شیراز، اظهار داشت: همدلي، همراهي و تعامل نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و شوراي شهر، منجر به حل بسياري از مشكلات در كلانشهرها و به تبع آن كشور خواهد شد.
دکتر پارسایی نماینده اول شیراز د رمجلس شورای اسلامی:
حل مشكلات شهری در گرو همراهي شورا و مجلس است


خبرگزاری ایسنا- نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي، اعتقاد دارد همدلي، همراهي و تعامل نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و شوراي شهر، منجر به حل بسياري از مشكلات در كلانشهرها و به تبع آن كشور خواهد شد.
دکتر بهرام پارسائي پنجشنبه 10 تيرماه در جلسه علني شوراي اسلامي شيراز تاكيد كرد: نمايندگان مردم در مجلس و شوراها بايد دست به دست هم بدهند و براي حل مشكلات راه‌كار بينديشند.
وي يكي از مسائل مهم امروز را بررسي و حل مشكلات حمل و نقل درون و برون‌شهري برشمرد و یاداور شد: تداوم مشكلات مربوط به داشتن حمل و نقلي ايمن و مناسب، حادثه تلخ واژگوني اتوبوس‌هاي سربازان را سبب‌سازي كرد.
پارسايي با بيان اينكه مقام معظم رهبري در اولين جلسه ديدار نمايندگان مجلس با ايشان، مباحثي نظير اقتصاد و اشتغال، قاچاق كالا، حفظ جايگاه مجلس و ... را مورد تاكيد قرار دادند، تحقق منويات رهبري را نيازمند همراهي تمام اركان نظام و خصوصا مجلس و شوراها دانست.
نماينده مردم شيراز در مجلس، ضرورت پيگيري و اجراي مصوبات شوراي اسلامي شيراز در حوزه سلامت و بهداشت شهري را يادآوري و اضافه كرد كه يكي از اين مصوبات اختصاص مكاني به اورژانس شهري بوده است.
پارسايي با تاكيد بر ضرورت توجه به نكات طرح شده از سوي رئيس شوراي اسلامي شيراز، خاطرنشان ساخت: امروز با توجه به همدلي و همراهي خوبي كه نزد نمايندگان استان فارس و خصوصا شهر شيراز وجود دارد، اميدوار هستيم بخش قابل توجهي از مشكلات را با تعامل مطلوب بين نمايندگان و همدلي با اعضاي شوراي اسلامي شهر شيراز، دنبال و حل كنيم.
نماينده مردم شيراز در عين‌حال تاكيد كرد كه با توجه به شرايط موجود اقتصادي دولت كه بخش عمده آن به ارث رسيده از دولت‌هاي قبل است، حل بخش عمده‌اي از مشكلات از طريق سرمايه‌گذاري امكان‌پذير خواهد بود. پارسايي با تاكيد براينكه سرمايه‌گذار در قدم اول امنيت سرمايه‌گذاري و بازگشت مناسب و مطلوب سرمايه برايش اهميت دارد، گفت: اين امنيت سرمايه‌گذاري مي‌تواند از قوانين مصوب مجلس شروع شده و در مصوبات شوراها خصوصا كلان‌شهرها و همكاري شهرداري‌ها تداوم يابد.
نماينده مجلس شوراي اسلامي با تاكيد براينكه مهمترين بخش از امنيت سرمايه‌گذاري به روابط خارجي مناسب باز مي‌گردد، گفت: توسعه روابط خارجي با در نظر گرفتن حفظ اقتدار كشور، بسيار اهميت دارد.
پارسايي خواستار برگزاري جلسات مشترك فصلي بين نمايندگان مجلس شورا و شوراي اسلامي شد.

۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما