امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پل كابلي وليعصر شيراز تا پايان امسال به بهره برداری می رسد

پل كابلي وليعصر شيراز تا پايان امسال به بهره برداری می رسد
رئيس كميسيون عمران شوراي اسلامي شيراز با اعلام این خبر که عملیات احداث پل کابلی ولی عصر مراحل نهايي را طي كرده و حدود يكصد متر از قطعه آخر آن باقي‌مانده است، گفت: پل كابلي ولي‌عصر(عج) شيراز تا پايان سال جاری  تكميل و آماده بهره‌برداري می شود.
رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز:
پل كابلي وليعصر شيراز تا پايان امسال به بهره برداری می رسد


خبرگزاری ایسنا- رئيس كميسيون عمران شوراي اسلامي شيراز با اعلام این خبر که عملیات احداث پل کابلی ولی عصر مراحل نهايي را طي كرده و حدود يكصد متر از قطعه آخر آن باقي‌مانده است، گفت: پل كابلي ولي‌عصر(عج) شيراز تا پايان سال جاری  تكميل و آماده بهره‌برداري می شود.
مهندس محمدیان همچنين با بيان اينكه اكنون در شيراز قريب به 200 پروژه عمراني در حال اجرا است، گفت: ارزش اين تعداد پروژه با احتساب تملك املاك مورد مسير و پروژه‌هاي اجرايي شده توسط مناطق بالغ بر هزار ميليارد تومان است.
وی با يادآوري اينكه از كل 3 هزار و 50 ميليارد تومان بودجه پيش‌بيني شده براي شهرداري شيراز در سال 95، بيش از 85 درصد مربوط به طرح‌هاي عمراني است، گفت: بخشي از طرح‌هاي فرهنگي و اجتماعي اجرايي شده نيز جزو پروژه‌هاي عمراني خواهد بود.
به گفته اين عضو شوراي شيراز، از نيمه اول شهريورماه تا پايان امسال فاز اول تقاطع ميدان معلم شامل پل روگذر فرهنگشهر به پاسداران، فاز اول بوستان 570 هكتاري دراك، فاز اول پارك 240 هكتاري چنارراهدار به ميزان 10 هكتار ورودي شيراز، المان‌هاي ورودي شيراز در اكبرآباد و جاده بوشهر، چپ گرد زيرگذر دلگشا، تقاطع جواديه، تقاطع غيرهمسطح تخت‌جمشيد، فاز دوم كوهسار مهدي و ... آماده بهره‌برداري خواهد بود.
محمدیان همچنين از تلاش براي تكميل 2 فرهنگسرا، يك سراي محله و مسجد در زيباشهر، اولين سالن نمايش در بوستان كوي‌زهرا، سالن تيراندازي پارك احمدابن موسي(ع)، افتتاح فاز دوم بوستان 50 هكتاري احمدابن موسي(ع) و ... تا پايان امسال خبر داد.
وی با بيان اينكه شهرداري شيراز حدود 800 ميليارد تومان املاك را به‌عنوان پشتوانه براي انجام تهاتر با پيمانكاران و مجريان طرح‌ها و پرداخت ديون خود در اختيار دارد، گفت: علي‌رغم آنكه شهرداري شيراز با توجه به وضعيت اقتصادي كشور و ركود ساخت و ساز، دوران سختي را طي مي‌كند اما به هيچ عنوان دست از تلاش و خدمت رسانی در مسیر توسعه و عمران شهر بر نمی دارد.


۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما