امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بهره برداری از 50 پروژه شهری به ارزش 430 میلیارد ریال

بهره برداری از 50 پروژه شهری به ارزش 430 میلیارد ریال
طی مراسمی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر شیراز،شهردار و جمعی از مسؤولین، بهره‌برداری از  50 پروژه شهری به ارزش 430 ميليارد ريال، آغاز شد.
با حضور  اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، شهردار و مسؤولین صورت گرفت
بهره برداری از 50 پروژه شهری به ارزش 430 میلیارد ریال 


طی مراسمی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر شیراز،شهردار و جمعی از مسؤولین، بهره‌برداری از50 پروژه شهرداری شیراز به ارزش 430 ميليارد ريال، آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، طی این مراسم دو ایستگاه آتش نشانی به بهره برداری رسید که ارزش هر یک در بخش اجرا، ماشین آلات و تجهیزات به طور تقریبی 5 میلیارد تومان می باشد. با آغاز به کار این دو ایستگاه، تعداد ایستگاه های آتش نشانی سطح  شهر به 19 ایستگاه رسیده است که از این پس، مدت زمان رسیدن ماشین های اتش نشانی به محل حادثه به کمتر از 5 دقیقه خواهد رسید.
پروژه تامین روشنایی کمربندی در دو فاز با اعتبار دو میلیارد و یکصد میلیون تومان به منظور بهبود وضعیت کمربندی جنوب شیراز و افزایش سطح ایمنی آن از دیگر پروژه هایی است که همزمان با ایستگاه های آتش نشانی به بهره برداری رسید.
آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهم‌سطح باهنر با هدف بهبود وضعیت ترافیک در محل اتصال کمربندی به بلوار باهنر با توجه به طرح‌های توسعه و اتصال معابر محدوده شرقی با بخش‌های غربی کمربندی شهر شیراز، ساخت سردیس شهید اسکندری و نصب تابلو شهید دستغیب در ورودی شهر در راستای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا از دیگر طرح‌های اجرایی شهرداری شیراز است.
خرید کانکس در کمپ های زیباشهر و باغ جنت ببا هزینه ای بالغ بر 2 و نیم میلیارد تومان، نوسازی یکصد کیوسک مطبوعاتی جهت زیباسازی سیما و منظر عمومی شهر، آغاز به کار 40 دستگاه ماشین آلات آتش نشانی، راه سازی، امور شهری، فضای سبز و.... از دیگر پروژه های مورد افتتاح در این مراسم بود که ارزش تمامی آنها جمعاً مبلغ 430 میلیارد ریال می باشد.

۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما