امروز: دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

اعلام حمایت همه جانبه شورای اسلامی شهر شیراز از فعالیت های قرآنی بانوان

اعلام حمایت همه جانبه شورای اسلامی شهر شیراز از فعالیت های قرآنی بانوان
رییس شورای اسلامی شهر شیراز، با بیان این مطلب که فعالیت قرآنی بانوان می تواند ضامن سلامت، عزت نفس و ارتقای سطح معنوی خانواده و جامعه باشد گفت: شورای شهر، فعالیت های بانوان را در زمینه های قرآنی مورد حمایت همه جانبه قرار می هد.
اعلام حمایت همه جانبه شورای اسلامی شهر شیراز از فعالیت های قرآنی بانوان

رییس شورای اسلامی شهر شیراز ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از برنامه های قرآنی ویژه بانوان گفت: شورای شهر شیراز از فعالیت های قرآنی بانوان حمایت می کند و همه امکانات شهری از جمله تمامی فرهنگسراها و قرائت خانه ها را برای ارتقای سطح فعالیت ها در این زمینه بسیج خواهد کرد.
مهندس غلام مهدی حقدل در مراسم تجلیل از بانوان حافظ کل قرآن شیراز گفت: هیچ کار فرهنگی در کشور ما ارزشمندتر، ناب تر و تأثیرگذارتر از کار قرآنی نیست.
وی افزود: هدف نهایی تمامی فعالیت ها در ابعاد مختلف از طریق فعالیت های قرآنی محقق می شود که غایت آن انسان سازی است.
مهندس حقدل خاطرنشان ساخت: شورای انقلابی شهر شیراز با انعقاد تفاهم نامه با دفتر امور بانوان استانداری فارس، فعالیت های بانوان را در زمینه های قرآنی مورد حمایت همه جانبه قرار می هد.
وی با اشاره به فعالیت بیش از یکصد کانون قرآن و عترت در شیراز تأکید کرد: سخت افزارها و زیرساخت ها برای گسترش فعالیت قرآنی مهیاست و باید با همت سایر دستگاه ها و نهادهای متولی، نرم افزارهای مرتبط با این زمینه را تهیه و برنامه ریزی شود.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز، با بیان این مطلب که زنان قشرتأثیرگذار و تربیت کننده در جامعه می باشند، اظهار داشت: فعالیت قرآنی بانوان می تواند ضامن سلامت، عزت نفس و ارتقای سطح معنوی خانواده و جامعه باشد.

۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما