امروز: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نرخ کرایه سرویس مدارس در شیراز ۱۵ درصد افزایش یافت

نرخ کرایه سرویس مدارس در شیراز ۱۵ درصد افزایش یافت
در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز، افزایش 15 درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس تصویب ش که در صورت تأیید فرمانداری شهرستان شیراز، در سال جدید اجرایی می شود.
با تصویب در جلسه علنی شورای شهر شیراز
نرخ کرایه سرویس مدارس در شیراز ۱۵ درصد افزایش یافت


در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز، افزایش 15 درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس تصویب شد.
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا اظهار داشت: در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه علنی،  با رأی اعضای شورا نرخ کرایه سرویس مدارس 15 درصد افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس نقیب زاده بیان کرد: بر اساس این مصوبه نرخ کرایه‌های مینی‌بوس و سواری به طور مساوی افزایش می‌یابد و هیچ تفاواتی بین آنها نیست.
وی خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس مصوبه  شورای شهر شیراز هزینه استقاده از پارکینگ‌های متعلق به شهرداری به میزان حدود 13 درصد افزایش یافت.
مهندس نقیب زاده افزود: : شهرداری شیراز نیز این مجوز را به بخش خصوصی داده است که در صورت ساخت پارکینگ روباز، مسقف و مکانیزه بتوانند با نرخ آزاد هزینه پارکینگ را دریافت کنند. همچنین هزینه پارکینگ‌های بخش خصوصی نیز تا سه برابر پارکینگ‎های شهرداری افزایش یافت. عضو شورای شهر شیراز خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس مصوبه امروز شورای شهر شیراز تمام پارکینگ‌های سطح شهر باید به دستگاه کارتخوان مجهز باشند بر اساس این گزارش، مصوبه مذکور از صحن شورا به فرمانداری ارسال می شود و در صورت تایید فرمانداری شیراز قابل اجرا است.

 
۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما