امروز: جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

چهارمین انتخابات داخلی شورای شهر شیراز با حضور فرماندار شیراز برگزار شد

چهارمین انتخابات داخلی شورای شهر شیراز با حضور فرماندار شیراز برگزار شد
فرماندار شیراز ضمن حضور در یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز که صبح امروز به صورت غیر علنی و به منظور انتخابات داخلی صورت گرفت، اظهار داشت: شورای چهارم شورایی منسجم و همدل است  که باید این امتیاز شاخص خود را در سال پایانی خدمترسانی خود نیز حفظ کند.
در یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورا
چهارمین انتخابات داخلی شورای شهر شیراز با حضور فرماندار شیراز برگزار شد


چهارمین انتخابات داخلی شورای اسلامی شهر شیراز در یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورا صبح امروز (پنج شنبه 11 شهریور) با حضور فرماندار شیراز به صورت غیرعلنی برگزار شد. فرماندار شیراز ضمن حضور در یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز اظهار داشت: شورای چهارم شورایی منسجم و همدل بود که با همکاری تنگاتنگ با شهرداری و دیگر نهادهای شهر شیراز اتفاقات خوشی را برای این شهر رقم زده است.
به گزارش روابط عمومی شورای شهر حیدر عالیشوندی گفت: شورای شهر شیراز تا کنون موفق عمل کرده است و از این پس نیز  باید با حفظ نظم داخلی خود همچنان فعال و به دور از مسایل حاشیه ای همچون انتخابات و اظهار نظرهای تنگ نظرانه برخی خارج از سیستم، قانون را ملاک کار خود قرار دهد و تلاش کند در یک سال باقیمانده نیز از فرصت خدمت رسانی خود نهایت استفاده را ببرد.
وی با اشاره به ماده 3 مجموعه قوانین شورا و شهرداری که شورا باید هر سال اقدام به انتخابات داخلی نماید اظهار داشت: با توجه به جایگاه حساس شورا در مدیریت کلان شهری، این انتخابات اهمیت ویژه ای دارد؛ از این رو باید با درایت و بصیرت ویژه صورت گیرد.
یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز که پنج شنبه 11 شهریور ماه به صورت غیر علنی و با حضور فرماندار شهرستان شیراز، شهردار شیراز و اعضای شورای شهر برگزار شد، به انتخابات داخلی شورا اختصاص یافت.

۱۳۹۵/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما