امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عملکرد شورا و شهرداری نماد بارز اقتصاد مقاومتی است

عملکرد شورا و شهرداری نماد بارز اقتصاد مقاومتی است
رییس شورای اسلامی شهر شیراز، اقتصاد مقاومتی را «اداره امور کلانشهرها بدون اتکا به درآمدهای نفتی» دانست و گفت: در این راستا شورا و شهرداری کلانشهرها نماد بارز اقتصاد مقاومتی هستند چراکه اتکای ما به درآمدهای دولتی کمتر از 2 درصد است.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز:
عملکرد شورا و شهرداری نماد بارز اقتصاد مقاومتی است
اتکای شورا و شهرداری شیراز به بودجه های دولت کمتر از 2 درصد است


 
رییس شورای اسلامی شهر شیراز، اقتصاد مقاومتی را «اداره امور کلانشهرها بدون اتکا به درآمدهای نفتی» دانست و گفت: در این راستا شورا و شهرداری کلانشهرها نماد بارز اقتصاد مقاومتی هستند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، غلام مهدی حقدل بت بیان این مطلب که اقتصاد مقاومتی درون زا بوده و بر توانمندی های داخلی متمرکز است اظهار داشت: امروز بودجه کلانشهر شیراز با اتکا به درآمدهای خودیافته محقق می شود و پروژه های بزرگ عمرانی با اعتماد به نیروهای متخصص داخلی و بومی روند توسعه عمرانی شهر را رقم می زنند.
وی افزود در حالیکه دولت با مسایل کلان ملی و بین المللی دست وپنجه نرم می کند و به لحاظ اقتصادی، دشوار ی های دوران تحریم را  تجربه می کنیم امروز بودجه سالانه شهرداری کلانشهر شیراز با رقم 3هزار میلیاردی سه برابر بودجه دولتی استان فارس در قالب بودجه های ملی، استانی، جاری و سرمایه ای است.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز خاطرنشان ساخت: اتکای شورا و شهرداری شیراز به بودجه های دولتی کمتر از 2 درصد است و این برای دستگاهی که تمام پروژه های مدیریتی، اجرایی، عمرانی، فرهنگی و خدماتی یک کلانشهر را بر عهده دارد، معنای دقیق اقتصاد مقاومتی است.
مهندس حقدل شیراز امروز را یک کارگاه بزرگ عمرانی دانست و گفت: در حال حاضر در نقاط مختلف شهر پروژه های کوچک و بزرگی در دست اجراست و مهم ترین موضوع مد نظر ما در این زمینه رعایت عدالت اجتماعی در راستای کاهش فاصله شمال و جنوب شهر به ویژه در پروژه های حمل و نقل و ترافیک و ایجاد راه های دستری، احداث فرهنگسرا و مراکز ورزشی، احداث و توسعه فضای سبز و... می باشد.

۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما