امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

جشنواره مهر خدمت زمینه ساز ارتقای سازمانی شهرداری است

 جشنواره مهر خدمت زمینه ساز ارتقای سازمانی شهرداری است
نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز برگزاری منظم جشنواره مهر خدمت را زمینه‌ساز ارتقای سازمانی شهرداری شیراز عنوان کرد و گفت: اگر این جشنواره در گزینش هایش عدالت محوری را در پیش بگیرد و بر اساس شاخصه های چند بعدی دست به انتخاب بزند،سبب رشد و شکوفایی کارکنان و اعتلای شهرداری می شود.
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز:
جشنواره مهر خدمت زمینه ساز ارتقای سازمانی شهرداری است
 

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز برگزاری منظم جشنواره مهر خدمت را زمینه‌ساز ارتقای سازمانی شهرداری شیراز عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس محمودرضا طالبان در آیین برگزاری پنجمین دوره جشنواره مهر خدمت اظهار داشت: با وجود مشکلات مالی کشور و رکود اقتصادی هیچ یک از پروژه‌های عمرانی و بزرگ شهرداری شیراز متوقف نشده و این مجموعه در شرایط رکود اقتصادی کشور با مشقت بسیار درآمد کسب می کند و پروژه های عمرانی را پیش می برد که این اقدامات جز با حضور و تلاش نیروهای متعهد و کوشای شهرداری میسر نیست. وی با اشاره به اینکه جشنواره مهر خدمت از پنج سال گذشته به طور مظم برگزار می شود خاطرنشان ساخت: خدمات شهرداری شیراز و کارکنان آن به ویژه در هفته دولت قابل تقدیر است.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه جشنواره مهر خدمت پیامدهای خوشایندی دارد که می‌تواند نقش مهمی در نهادینه کردن تاثیر آن در سازمان شهرداری داشته باشد تصریح کرد: این جشنواره به بهتر شدن ارائه خدمات شهرداری کمک می‌کند.
مهندس طالبان افزود:اگر این جشنواره در انتخاب کارکنان نمونه عدالت محوری را در پیش بگیرد و بر اساس شاخصه های اصولی و چند بعدی دست به انتخاب بزند، سبب رشد و شکوفایی کارکنان و به دنبال آن اعتلای سازمانی شهرداری می شود.
مهندس طالبان خاطرنشان ساخت: جشنواره باید به سمت کشف استعدادهای کارکنان هدایت شود. باید استفاده از نیروهای بومی شاغل در سطوح کارشناسی را در مجموعه شهرداری برای مدیریت‌های کلان در اولویت قرار گیرد و توان و ظرفیت منتخبان این جشنواره برای پست‌های مدیریت میانی و کلان به کار گرفته شود. وی با تأکیر بر اینکه کارکنان مجموعه شهرداری به ویژه منتخبین این جشنواره باید به کارهایی فکر کنندکه دیگران قادر به انجامشان نیستند، اظهار داشت: تفاوت در نحوه تفکر وعمل شماست که کارهای بزرگ و افتخارآفرین رادر سازمان رقم می زند. مهندس طالبان خطاب به منتخبین دوره اول تا پنجم جشنواره مهر خدمت که لوح تقدیر دوره های مختلف را دریافت کرده اند گفت: تفکر، رفتار و منش سازمانی منتخبین است که به لوح تقدیر این جشنواره شأن و منزلت می دهد و این شما هستید که باید رفتار اداری خود را به گونه ای تنظیم کنید که این شأن همواره حفظ شود.
اين عضو شوراي شيراز با بیان اینکه شورای چهارم و شهرداری با وجود اختلاف سلیقه‌ها همواره اتفاق نظر داشته‌اند، افزود: اعضای شورای چهارم در تلاشند با وجود فضای تبلیغاتی ایجاد شده در سال پایانی عمر شورا با صلابت، آرامش، صبر و متانت، شورایی آبرومند به شورای بعدی تحویل دهد.

۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما