امروز: یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای اسلامی شهر شیراز: تعالی جامعه در گرو تعالی زنان است

عضو شورای اسلامی شهر شیراز: تعالی جامعه در گرو تعالی زنان است
مهندس زهرا یقطین؛ عضو شورای اسلامی شهر شیراز در همایش فرهنگی اجتماعی «نقش زنان در تعالی جامعه»گفت: هرچه سطح فکری و فرهنگی بانوان در خانواده بالاتر باشد و توانمند تر شوند جامعه ای متعالی تر خواهیم داشت.
عضو شورای شهر شیراز در همایش فرهنگی اجتماعی نقش زنان در تعالی جامعه:
تعالی جامعه در گرو تعالی زنان است

به مناسبت روز خانواده همایش فرهنگی اجتماعی نقش زنان در تعالی جامعه توسط امور بانوان و خانواده شهرداری شیراز برگزار شد. در این همایش زهرا یقطین عضو شورای اسلامی شهر شیراز با بیان این مطلب که هیچ عاملی به اندازه آموزه های دینی در استحکام خانواده تاثیر گذار نیست، گفت : دین مبین اسلام برای خانواده اهمیت بسیاری قائل است و آن را سنگ بنای مهم حیات اجتماعی می داند. وی افزود:  بي‌شك با انجام فرامين ديني اسلام در مورد خانواده و در نظر گرفتن آنها مي‌توان زمينه سلامت خانوادگي، سعادت و جاودانگي را براي خويش فراهم سازيم.
این عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر بر نقش تاثیر گذار زنان در تعالی خانواده و جامعه تاکید کرد و اظهار داشت : هرچه سطح فکری و فرهنگی بانوان در خانواده بالاتر باشد و توانمند تر شوند جامعه ای متعالی تر خواهیم داشت. مهندس یقطین ضمن تقدیر از حوزه امور بانوان و خانواده شهرداری شیراز در برگزاری همایش ها و کارگاه های مهارت های زندگی و انجام مشاوره جهت توانمند سازی بانوان بیان داشت: در چند سال اخیر این حوزه فعالیت های چشمگیری داشته و توانسته با حمایت های شهردار و شورای اسلامی شهر به صورت موفق فعالیت های تاثیر گذاری در زمینه توانمند سازی فرهنگی و افزایش دانش خانوادگی زنان و خانواده های شیرازی داشته باشد .

۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما