امروز: پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

انجام کارهای فاخر فرهنگی ‌در دستور کار شورا و شهرداری و شیراز قرار گیرد‌

انجام کارهای فاخر فرهنگی ‌در دستور کار شورا و شهرداری و شیراز قرار گیرد‌
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری با حضور در یگصد و هشتاد و یکمین صحن شورای شهر تأکید کرد: در کنار ساخت پروژه های عمرانی ساخت و تعمیر مساجد در اولویت شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز قرار گیرد.
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری:
انجام کارهای فاخر فرهنگی ‌در دستور کار شورا و شهرداری و شیراز قرار گیرد‌


نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری با حضور در صحن شورای شهر تأکید کرد: در کنار ساخت پروژه های عمرانی ساخت و تعمیر مساجد در اولویت شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز قرار گیرد. آیت‌الله علی‌اکبر کلانتری در یکصد و هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز از زحمات شورا و شهرداری در راستای عمران و آبادی شهر تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز برای عمران و آبادی شهر و ساخت پروژه‌های متعدد که تمامی آنها به نام شهدا مزین شده قابل تقدیر است.
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه پروژه‌های عمرانی در سطح شهر در حال ساخت است خاطرنشان کرد: هیچ کار ارزشمندی به اندازه خدمت خالصانه به بندگان خدا ارزش ندارد.
آیت‌الله کلانتری خدمت خالصانه به مردم را عبادتی کامل و تمام‌عیار توصیف و بیان کرد: اینکه کسی بتواند به مردم آن که هم مردم انقلابی و با ایمان به ویژه خانواده‌های شهدا خدمت کند و مشکلی از مشکلات آنها را برطرف کند عین عبادت و دارای جایگاهی ارزشمند است. وی با بیان اینکه کارها و خدمات ما زمانی می‌تواند مقبول باشد که دارای پیشینه الهی و با اخلاص باشد به روایتی از مولای مومنان حضرت علی (ع) اشاره و عنوان کرد: اعمال و کردار ما اگر با اخلاص و تنها با نیت خدمت به مردم باشد مورد قبول واقع می‌شود.
این عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در کنار ارائه خدمات رفاهی و ساخت پروژه‌های عمرانی، توجه به مسائل فرهنگی ضرورت دارد تاکید کرد: باید انجام کارهای فرهنگی ماندگار مانند ساخت و تعمیر مساجد در اولویت شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز قرار گیرد.
آیت‌الله کلانتری عنوان کرد: در کنار کارهای عمرانی و ساخت فرهنگسراها، پل‌ها، زیرگذر و روگذرها و غیره که بسیار ارزشمند است باید انجام کارهای فاخر فرهنگی همراه با اخلاص که آثار و برکات زیادی به دنبال دارد در دستور کار شهرداری و شورا قرار گیرد.

۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما