امروز: جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای شهر از آتش نشانان برگزیده و فعالان نیروی انتظامی کلانشهر شیراز تجلیل کرد

شورای اسلامی شهر شیراز در یکصد و هشتاد و دومین جلسه علنی خود به مناسبت روز آتش نشان و خدماتی ایمنی از تنی چند از آتش نشانان برگزیده و به مناسبت هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، از تعدادی از فعالان نیروی انتظامی کلانشهر شیراز تجلیل کرد.
در یکصد و هشتاد و دومین جلسه شورای شهر صورت گرفت
تجلیل از آتش نشانان برگزیده و فعالان نیروی انتظامی کلانشهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز در یکصد و هشتاد و دومین جلسه علنی خود از تنی چند از آتش نشانان برگزیده همچنین تعدادی از فعالان نیروی انتظامی کلانشهر شیراز تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، نایب رییس شورای شهر شیراز در مراسم تجلیل از آتش نشانان که به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی برگزار می شد، آتش نشانان را نماد بارز عشق و ایثار دانست و گفت:  آنچه این سربازان به عنوان وظیفه شغلی انجام می دهند، نه تنها وظیفه و شغل محسوب نمی شود که یک کار الهی و نشانه سخاوت روح و بزرگی و خلوص اندیشه است.
مهندس محمودرضا طالبان با بیان اینکه اجر کار آتش نشانان نزد خداوند محفوظ است، اظهار داشت: شغل آتش نشانان مصداق آیه شریفه سوره مائده: «فَکَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِیعًا وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا...» (... و هر کس یک انسان را از مرگ نجات دهد مثل این است که همه را از مرگ نجات داده...) می باشد که جان خود را در طبق اخلاص می گذارند تا یک نفر را از مرگ نجات دهند. وی به خطرات این رسته شغلی اشاره کرد و گفت: خانواده های آتش نشانان نیز که با عشق و صبوری، عزیزانشان را برای نجات دیگران به دل خطر می فرستند قابل تقدیرند.
بر اساس این گزارش، شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت هفته گرامی داشت نیروی انتظامی نیز از تنی چند از فرماندهان نیروی انتظامی و فعالان این عرصه تجلیل به عمل آورد.
این تجلیل به منظور قدردانی از تلاش، پشتکار و جدیت نیروی انتظامی جهت ایجاد امنیت اجتماعی و اخلاقی در جامعه صورت گرفت.

۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما