امروز: یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای شهر شیراز با هدیه 5میلیون تومانی از پاکبان امانتدار شیرازی تقدیر کرد

شورای اسلامی شهر شیراز از پاکبان امانتدار شیرازی که یک کیف دستی حاوی چک و پول به ارزش ۲ میلیارد تومان را پیدا کرده و به صاحبش بازگردانده بود، تجلیل کرد.
در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه علنی
شورای شهر شیراز با هدیه 5میلیون تومانی  از پاکبان امانتدار شیرازی تقدیر کرد

در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز با اهدای هدیه 5 میلیون تومانی به پاکبان امانتدار شیرازی تقدیر کرد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با قدردانی از پاکبان امانتدار شیراز از پرداخت پنج میلیون تومان هدیه به وی توسط شورا و شهرداری شیراز خبرداد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز مهندس محمودرضا طالبان در این خصوص گفت: پاکبان امانتدار شیرازی، یک کیف دستی حاوی چک و پول به ارزش ۲ میلیارد تومان را به صاحبش بازگردانده بود که این اقدام قابل تقدیر است. وی افزود: قدرشناسی از اینگونه رفتارهای خداپسندانه و اخلاق مدار که بر اساس ارزش ها و هنجارهای اخلاقی- اجتماعی- فرهنگی و حتا دینی ماست، خود موجب نهادینه شدن این رفتارها خواهد بود.
علیرضا مسرور  پاکبان امانتدار شیرازی نیز در جلسه شورای اسلامی شهر شیراز اظهار داشت: جای بسی افتخار است که توانستم مقدار زیادی چک و پول به ارزش دو میلیارد تومان را به صاحب اصلی خود بازگردانم.
وی گفت: پاکبانان همواره در کنار شهروندان و مسئولان هستند و بیش از پیش  با صداقت تمام رسالت خود که خدمت به شهر و مردم است را انجام می‌دهند.
براساس این گزارش، علیرضا مسرور پاکبان شاغل در سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز، در خیابان فراز با کیسه‌ای مواجه شد که پس از بررسی آن کیف پول حاوی مقداری وجه نقد، دلار، چک پول، چک و کارت‌های بانکی به ارزش  2 میلیارد تومان در آن بود.
وی پس از تماس با شماره تلفن موجود در کیف، صاحب کیف  را مطلع و به وی تحویل می‌دهد.به گفته صاحب کیف، وجوه نقد و چک‌های موجود در کیف مربوط به پرداخت حقوق تعدادی از کارگران شاغل در یک شرکت خصوصی بوده است.

۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما