امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

ديدار رئيس كميسيون حقوق شهروندي شوراي اسلامي شهر شيراز با حضرت آيت الله عليرضا حدائق

ديدار احمد تنوري رئيس كميسيون حقوق شهروندي شوراي اسلامي شهر شيراز با حضرت آيت الله عليرضا حدائق

ديدار رئيس كميسيون حقوق شهروندي شوراي اسلامي شهر شيراز با حضرت آيت الله عليرضا حدائق رئيس بنياد و مؤسسه فرهنگي مذهبي مهدي موعود (عج)در استان فارس

در این دیدار که در فضایی صمیمانه برگزار شد ابتدا احمد تنوری گزارشی از اقدامات فرهنگی شورای شهر دوره پنجم بیان نموده و افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز به عنوان یک سازمان تأثیر گذار در حوزه فرهنگ می تواند با همکاری بنیاد مهدی موعود (عج) اقدامات مؤثری را در رابطه با افزایش سطح معرفت شهروندان شیراز انجام دهد.

در ادامه آیت الله علیرضا حداق نیز در سخنانی ضمن آنکه اساسی ترین کار را کار فرهنگی در جامعه دانست گفت: به اعتقاد من کار فرهنگی به کار عمرانی مقدم تر است و به همیت دلیل در قرآن کریم برخی شهرهای بزرگ  را به دهات تشبیه کرده زیرا تربیت معنوی در آن نقاط اتفاق نیفتاده است .

ایشان افزود:باید روی موضوع گسترش فرهنگ دینی و بالا بردن سطح معرفت شهر تلاش کنید و ردیف بودجه فرهنگی که توسط شورای شهر تنظیم می شود باید بالاتر از بقیه امور در نظر گرفته شود.

در ادامه جلسه آقای شجاعی معاون مرکز فرهنگی مهدی موعود(عج) و خانم نادری مسؤل امور بانوان این مرکز نیز گزارشی از اقدامات در حال اجراء توسط مؤسسه و بنیاد مهدی موعود (عج) در شهر شیراز به اطلاع  آقای تنوری رساندند./

۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۱:۲۰

دیدگاه های شما