امروز: پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بازگشایی زیرگذر گلستان، واقع در ورودی شمال‌غرب شیراز

بازگشایی زیرگذر گلستان، واقع در ورودی شمال‌غرب شیراز

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر شیراز، از بازگشایی زیرگذر گلستان، واقع ورودی شمال‌غرب شیراز در ابتدای جاده یاسوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، آقای «نواب قائدی» در جمع خبرنگاران گفت: زیرگذر گلستان در محدوده‌ی شمالغرب شیراز از روز یکشنبه 28 آبان ماه بازگشایی و تردد در این مسیر روان‌ شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه هنوز کامل نیست، ادامه داد: بازگشایی این محور که برای توسعه‌ی طولی و تعریض زیرگذر از چند ماه قبل مسدود شده بود، بخشی از مشکلات ترافیکی محور شمالغرب شیراز را بهبود می‌بخشد.

آقای قائدی اضافه کرد: لوپ چپگرد تسهیل کننده تردد به سمت شهر جدید صدرا، یکی از بخش‌های این پروژه است و  2 رمپ شمالی و جنوبی این زیر گذر تا یک ماه آینده آماده بهره‌برداری است.

وی همچنین دلیل ممانعت از بازگشایی این زیرگذر در ماه‌های گذشته را مشکلات مختلفی نظیر نبود روشنایی، لوله‌گذاری کنترل آب‌های سطحی و ... عنوان کرد و گفت: اکنون این مشکلات برطرف شده و کل پروژه طی 10 ماه آتی آماده بهره‌برداری خواهد بود.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر شیراز خاطرنشان کرد: 332 میلیارد ریال برای اجرای این پروژه هزینه شده که 18 میلیارد تومان آن به تملک بخش‌هایی از مسیر اختصاص دارد.

۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۷:۳۲

دیدگاه های شما