امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای پنجم دنبال ایده‌های خلاق است.

شورای پنجم دنبال ایده‌های خلاق است.

 

عضو شورای شهر شیراز:

شورای پنجم دنبال ایده‌های خلاق است

 نشست معارفه و آشنایی یاوران شورا  منطقه 3 شهرداری شیراز  با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و سلامت شورا و عضو هیات رئیسه شورا، در سالن جلسات  شورا  تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، آقای دکتر «علی ناصری»  ناظر شورا در منطقه 3 و رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و سلامت شورا با تقدیر و تشکر از کلیه اعضای یاوران شورا گفت: نظارت در این منطقه را به این دلیل پذیرفتم که یک منطقه توریستی، سیاحتی و زیارتی است و مردمانی دردمند دارد و این منطقه یکی از برندهای کلان شهر شیراز است .

سخنگو و عضو هیات رئیسه شورا  در سخنانی درباره اهداف شورای پنجم و کمیسیون خدمات شهری گفت: ما دو نوع پارلمان داریم یکی پارلمان ملی که همان مجلس است و دیگری پارلمان محلی که شورای شهر است اما باید بدانیم شورای شهر، شورای شهرداری نیست.

وی با بیان اینکه شورا نقش نظارت و راهبردی دارد، ادامه داد: شورا هم تصیمیم‌گیر است و هم تصیمیم ساز و یاوران شورا بازوان اصلی شورا هستند.

دکتر ناصری اضافه کرد: شورای پنجم شورای شفاف و شورای سلامت محور است و به سلامت مردم اهمیت می دهد و دنبال ایده‌های خلاق هستیم.

عضو هیات رییسه شورای شهر شیراز ابراز کرد: تکریم ارباب رجوع و حرمت مردم و شهروندان را با بهترین وجه ممکن  باید در شورا و شهرداری انجام پذیرد .

دکتر ناصری با بیان اینکه ما با یاوران شورا همدلیم، گفت:  پروژه‌های عمرانی و سرمایه گذاری با رونق بیشتری در شورای پنجم ادامه پیدا خواهد کرد.

 

۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۱:۵۳

دیدگاه های شما