امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

حفظ بافت تاریخی و فرهنگی از ضروریات مهم توسعه گردشگری است.

حفظ بافت تاریخی و فرهنگی  از ضروریات مهم توسعه گردشگری است.

دستغیب در دیدار فرمانده انتظامی فارس:

حفظ بافت تاریخی و فرهنگی  از ضروریات مهم توسعه گردشگری است

فرمانده و جمعی از مقامات انتظامی استان فارس با حضور در شورای شهر شیراز با اعضای این شورا دیدار و تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، آقای «سیداحمدرضا دستغیب» رییس شورای اسلامی شهر شیراز در این دیدار دو جانبه بر ضرورت تامین امنیت گردشگران تاکید کرد و گفت: تامین امنیت برای گردشگران داخلی و خارجی در درجه اول اهمیت قرار دارد.

وی ادامه داد: تامین امنیت برای گردشگران ضرورت مهمی برای جذب سرمایه گذار در این بخش است.

رییس شورای شهر شیراز حفظ بافت تاریخی و فرهنگی  را از ضروریات مهم توسعه گردشگری برشمرد و ابراز کرد: برای جذب سرمایه گذار نیازمند تامین امنیت در بافت تاریخی و فرهنگی است.

دستغیب خواستار ارتقا فرهنگ عمومی در حوزه ترافیک شد و گفت: در بحث آموزش و فرهنگ سازی باید کار مشترکی بین شهرداری و نیروی انتظامی و دستگاههای فرهنگی به ویژه در بحث حمل و نقل ترافیک و رانندگی صحیح آغاز شود.

رییس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه نیروی انتظامی پیشانی نظام است، ادامه داد: هرگونه خطای پرسنلی در مجموعه هایی مثل شهرداری یا نیروی انتظامی به نظام و اسلام رابط داده میشود.

وی با انتقاد از پارک خودرو در پیاده روهای شهر شیراز ابراز کرد: بی توجهی رانندگان به قوانین رانندگی و پارک در حاشیه های خیابانها و پارک دوبل به بی نظمی ترافیکی در شیراز دامن زده و پلیس باید قاطعانه برخورد کند.

دستغیب از حضور پلیس در اماکن عمومی و پیاده روهای سامت قدردانی کرده و خواستار کاهش استفاده از موتور سیکلت توسط ماموران پلیس شد.

وی ادامه داد: نگاه به اتابع بیگانه مجاز و غیرمجاز باید مبتنی بر اخلاق اسلامی و قانون اساسی باشد اما اجازه ندهیم آسیب های اجتماعی جامعه را تهدید کند. 

۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۶:۰۱

دیدگاه های شما