امروز: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

یاوران شورا رابطین واقعی بین مردم و نمایندگان شورا هستند

یاوران شورا رابطین واقعی بین مردم و نمایندگان شورا هستند.

تنوری عضو شورای شهر شیراز:

یاوران شورا رابطین واقعی بین مردم و نمایندگان شورا هستند

اولین جلسه دیدار یاوران شورا با حضور آقای «احمد تنوری» عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه 9 شهرداری در سالن کمیسیون های شورای شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، در این جلسه که آقایان «سیروس پاک فطرت» و «نواب قائدی» از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز نیز حضورداشتند، آقای «احمد تنوری» رئیس کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر و ناظرشورا در شهرداری منطقه 9 نیز طی سخنانی بر اهمیت نقش یاوران شورا به عنوان رابطین واقعی بین مردم و نمایندگان شورا تأکید کرد و گفت :امیدوارم در اسرع وقت با بازدیدهایی که از شهرک های منطقه 9 انجام می شود در جریان دقیق مشکلات محله های این منطقه قرار بگیریم و بتوانیم با همکاری یکدیگر نسبت به پیگیری رفع مشکلات اقدام نمائیم .

تنوری با اشاره به برخی فعالیت های یاوران شورا در شهرک سبحان و رضوان و شهرک مهدی  آباد که با هماهنگی و پیگیری شورا همراه بوده است از یاوران شورا در شهرداری منطقه 9 درخواست کرد که با دفتر وی جهت پیگیری مکاتبات و رفع مشکلات ارتباط مستمری ایجاد کنند.

«سیروس پاک فطرت» دیگر عضو شورای اسلامی شهر شیراز نیز در سخنانی بر اهمیت نقش یاوران شورا تأکید کرد و حضور در جمع یاوران شورا در منطقه 9 شهرداری را ارزشمند توصیف نمود .

«نواب قائدی» رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر نیز در سخنانی بر پیگیری مطالبات یاوران شورا در خصوص پروژه های عمرانی تأکید کرد .

در ادامه یاوران شورا در شهردرای منطقه 9 نیز در سخنانی برخی از مشکلات و درخواست های خود را مطرح نمودند.

آقای «حسن نوروزی» مسئول اجرایی یاوران شورای شهر شیراز در گزارشی در خصوص فعالیت های یاوران شورا در شهرداری منطقه 9 توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: منطقه 9 در 16 شهرک یاوران فعال هستند و جمعاً 82 نفر عضو اصلی و علی البدل یاوران شورا در منطقه فوق فعالیت می‌کنند.

 

۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۴:۵۳

دیدگاه های شما