امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نایب رئیس شورای شهر شیراز: تغییرات مدیریتی در شهرداری شیراز در راستای فساد ستیزی است

نایب رئیس شورای شهر شیراز:  تغییرات مدیریتی در شهرداری شیراز در راستای فساد ستیزی است

نایب رئیس شورای شهر شیراز:

تغییرات مدیریتی در شهرداری شیراز در راستای فساد ستیزی است

نایب رئیس شورای شهر شیراز گفت: در برابر افراد دست انداز به بیت المال کوتاه نمی آییم و با هر خائنی به بیت المال مقابله خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، آقای «ابراهیم صبوری» نایب رئیس شورای شهر شیراز در حاشیه بازدید از سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در جمع خبرنگاران گفت: خط قرمز شورای پنجم مبارزه با فساد و حفظ امانت و پاکدستی است.

وی با اشاره به آموزه های مولاعلی در مورد حفظ بیت المال گفت: در برابر افراد دست انداز به بیت المال کوتاه نمی آییم و با هر خائنی به بیت المال مقابله خواهیم کرد.

صبوری در پاسخ به اظهارات «رمضان امینی» معاون شهردار که گفته بود «جای خائن و خادم جا به جای شده است»،  گفت: آقای امینی سالها در این شهر معاون شهردار بوده و خدمت کرده و باید پاسخگوی اقدامات گذشته باشد و اگر اطلاعی از جریانات مفسد دارد باید گزارش کند تا مقابله با آنها صورت بگیرد.

عضو شورای شهر شیراز با بیان اینکه همه تغییرات مدیریتی در شهرداری شیراز در راستای فساد ستیزی است، ادامه داد: سالهاست هر حرف و حدیثی می شنویم نشان از فسادهای کلان در دولتهای نهم و دهم است، همان هایی که امروز دلقک هایی شده و نظام جمهوری اسلامی را تهدید می کنند.

وی ادامه داد: خائن کسانی بودند که امروز نظام اسلامی را به سخره گرفته و هر روز سران نظام را تهدید می کنند.

نایب رئیس شورای شهر شیراز ابراز کرد: اگر تغییری در مدیریت شهرداری رخ میدهد جایگزینی خادمی به خادمی دیگر است ولیکن با رویکرد متفاوت از گذشته  که فساد ستیزی را در برنامه خود قرار دهد.

 

۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۷:۰۲

دیدگاه های شما