امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تاکید رییس شورای شهر و شهردار: ارتقای مدیریتی پرسنل کارشناسی شهرداری شیراز در دستور کار قرار دارد

تاکید رییس شورای شهر و شهردار:  ارتقای مدیریتی پرسنل کارشناسی شهرداری شیراز در دستور کار قرار دارد

تاکید رییس شورای شهر و شهردار:

ارتقای مدیریتی پرسنل کارشناسی شهرداری شیراز در دستور کار قرار دارد

 

رییس شورای شهر و شهردار شیراز بر لزوم ارتقای بدنه کارشناسی شهرداری در حوزه مدیریت تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی و  امور بین الملل شهرداری شیراز،  نخستین همایش قدردانی از فرزندان شاهد شاغل در شهرداری شیراز  با حضور رییس شورای شهر و شهردار شیراز در تالار شهر برگزار شد.

آقای «سیداحمدرضا دستغیب» رییس شورای شهر در این همایش بر ضرورت الگوگیری از شهدا در خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و گفت: قانون خدمات ایثارگری در کشور مغفول مانده و در دستگاههای اجرایی به آن اهمیت داده نمی شود. در حالیکه هنوز در اروپا فرزندان بازماندگان جنگ جهانی دوم مورد احترام هستند.

وی با اشاره به توانمندی شهرداری شیراز در حوزه سرمایه انسانی ابراز کرد: در شهرداری شیراز به لحاظ منابع انسانی توانمند و آموزش دیده هیچ چیزی کم نداریم اما باید نسبت به شناسایی آنها و قرار دادن بدنه کارشناسی در موقعیت های مدیریتی تلاش جدی داشته باشیم.

دستغیب با بیان اینکه اصرار داریم شهردار شیراز همکاران مدیریتی خود را از بدنه کارشناسی انتخاب کند، اضافه کرد: برای یکبار باید نردبان ترقی را در شهرداری شیراز با حضور کارشناسان متخصص اجرا کنیم.  نمیشود کارشناسان درجا بزنند و مدیران شهرداری از بیرون تامین شوند.

رییس شورای شهر شیراز اضافه کرد: در این نردبان ترقی باید به فرزندان شاهد شاغل در شهرداری نگاه ویژه داشته باشیم.

همچنین آقای «حیدر اسکندرپور» شهردار شیراز نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد شهدا گفت: بنده در سومین حضور خودم در جبهه های جنگ و در سن 19 سالگی پست گرفتم و این نشان میداد که در زمان جنگ به جوانان بیشتر اعتماد می شد.

وی جلب رضایت مردم را مهمترین عامل پاسداری از نظام اسلامی و خون شهدا دانست و گفت: در شرایطی که حدود 95 درصد از درامد شهرداری از محل عوارض مردمی تامین می شود و وظیفه داریم پاسخگوی مردم باشیم.

اسکندرپور ابراز کرد: اولین شرط همکاری با افرادی که برای مدیریت فراخوانده میشوند، وجود روحیه پاسخگویی است.

وی با بیان اینکه پاکدستی و توانمندی مدیران باید به رضایت مردم ختم شود، ادامه داد: افراد تندخو و بدرفتار با مردم در دوران جدی در شهرداری پستی نمی گیرند.

شهردار شیراز فرزندان شاهد شاغل در شهرداری شیراز را به «راه اندازی نهضت پاسخگویی» در شهرداری شیراز فراخواند و گفت: لازم داریم مدیران را از کسانی انتخاب کنیم که با دیدن آنها حس غرور، وطن پرستی و تلاش برای خدمت در آنها تبلور یابد که فرزندان شاهد نمونه ای از این افراد هستند.

 

۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۲:۱۷

دیدگاه های شما