امروز: شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نائب شورای شهر شیراز: وضعیت شهر برای کودکان، سالخوردگان و معلولان مناسب نیست

نائب شورای شهر شیراز:  وضعیت شهر برای کودکان، سالخوردگان و معلولان مناسب نیست

نائب شورای شهر شیراز:

وضعیت شهر برای کودکان، سالخوردگان و معلولان مناسب نیست

دامن زدن به بی اعتمادی اجتماعی وحدت ملی را خدشه دار میکند

نائب شورای شهر شیراز گفت: این روزها همه از بی اعتمادی اجتماعی میگویند و اگر این شکاف بی اعتمادی عمیق تر شود، وحدت ملی خدشه دار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، آقای مهندس «ابراهیم صبوری» نائب رییس شورای شهر شیراز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت روز جهانی معلولین، بر لزوم توسعه شهری متناسب با نیاز معلولان گفت: توسعه شهری فقط به معنای توسعه بتنی نیست.

وی ادامه داد: شهری توسعه یافته که تمام اقشار شهروندان بتواند به راحتی در این شهر رفت و آمد کنند.

صبوری با بیان اینکه معلولان نیاز به ترحم ندارند، ادامه داد: نیازمند ایجاد شهری ایمن هستیم به طوریکه معلولین بتوانند به راحتی به هر نقطه از شهر دسترسی داشته پیدا کنند.

نایب رییس شورای شهر شیراز ابراز کرد: وضعیت شهر شیراز برای کودکان، سالخوردگان و معلولان مناسب نیست و باید مناسب سازی در جای جای این شهر اتفاق بیافتد.

وی همچنین فرا رسیدن هفته وحدت و ایام میلاد نبی اکرم(ص) را گرامی داشت و گفت: امروز بیش از هر زمانی جامعه نیازمند وحدت است و این وحدت شکل نمی‌گیرد جز با اعتماد عمومی.

عضو شورای شهر شیراز ابراز کرد: این روزها همه از بی اعتمادی اجتماعی میگویند و اگر این شکاف بی اعتمادی عمیق تر شود، وحدت ملی خدشه دار می شود.

وی گرایشهای سیاسی کشور را به حفظ وحدت فراخواند و گفت: از گرایشهای سیاسی مختلف به خصوص دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا درخواست میکنم دست به دست هم دهند و وحدت ملی را تقویت کنند زیرا آینده این سرزمین در همدلی و وحدت تمامی اقشار واصناف و گرایشهای سیاسی است. 

۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۹:۱۳

دیدگاه های شما