امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس کمیسیون حقوق شهروندی: شورای پنجم حامی امور عام المنفعه است

رییس کمیسیون حقوق شهروندی: شورای پنجم حامی امور عام المنفعه است

رییس کمیسیون حقوق شهروندی:

شورای پنجم حامی امور عام المنفعه است

 

 مراسم اعزام کاروان کمک‌های مردمی خلاری‌های شیراز به زلزله زدگان غرب کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، در این مراسم که با حضور احمد تنوری رئیس کمیسیون حقوق شهروندی شورای اسلامی شهرشیراز، دکتر علی ناصری رئیس کمیسیون سلامت شورا و سیروس پاک فطرت عضو شورای اسلامی شهر شیراز در محل حسینیه خلاری های شیراز برگزار شد.

ابتدا سید عبدالمطلب موسوی عضو هیئت امنای حسینیه فوق گزارشی در خصوص فعالیت‌های هیات مذهبی خلاری‌ها در راستای احداث بزرگ‌ترین حسینیه جنوب کشور و همچنین کمک‌های جمع‌آوری شده برای زلزله‌زدگان غرب کشور توضیح داد و گفت: در کاروانی که امروز اعزام می شود تعداد 30  دستگاه کانکس مسکونی تهیه شده که تمام هزینه‌ها توسط خیرین خلاری تهیه گردیده است.

در ادامه مراسم حجت‌الاسلام مجید اشرافی مشاور کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر شیراز در سخنانی بر اهمیت همیاری با زلزله‌زدگان تاکید کرد و از تلاش‌های انجام شده توسط خیرین خلاری مقیم شیراز تجلیل نمود.

سخنران بعدی مراسم احمد تنوری رئیس کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر شیراز بود.

وی در سخنانی از اقدامات انسان‌ دوستانه خیرین خلاری مقیم شیراز برای  هموطنان زلزله‌زده تقدیر نمود و گفت: اهالی خلار ساکن در شیراز در عرصه های مختلف فرهنگی و مذهبی نقشی پر رنگ ایفا کرده اند.

احمد تنوری ضمن اعلام آمادگی شورای شهر در جهت حمایت از ادامه ساخت حسینیه خلاری‌ها افزود: شورای پنجم حامی امور عام‌المنفعه است.

رئیس کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر شیراز از اعضای هیئت امنای حسینیه خلاری‌ها با ذکر نام تقدیر نمود و همچنین تقدیرنامه و هدایایی به 7 نفر عضو هیئت امنای فوق تقدیر نمود.

سخنران پایانی مراسم دکتر علی ناصری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز بود که به تاریخچه حضور خلاری‌ها در طول تاریخ اشاره نمود و گفت: نقش شهروندان خلاری شیراز در اقتصاد و رونق اشتغال شهر بسیار پررنگ بوده و هست و اقدام این عزیزان در تهیه امکانات لازم برای زلزله‌زدگان غرب کشور بسیار با‌ ارزش و قابل تقدیر است.

۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۵:۴۳

دیدگاه های شما