امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نتیجه انتخابات یاوران شورای شهرک مدرس و خیابان تختی – راهنمایی

نتیجه انتخابات یاوران شورای شهرک مدرس و خیابان تختی – راهنمایی

نتیجه انتخابات  یاوران شورای شهرک مدرس و خیابان تختی راهنمایی

 

انتخابات یاوران شورا در آذر سال 96 با حضور و مشارکت اهالی  محله  شهرک مدرس و خیابان تختی – راهنمایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای شهر شیراز، «حسن نوروزی» مسئول اجرایی یاوران شورا  گفت: بر اساس رای گیری بعمل آمده  انتخاب یاوران شورا ی اسلامی  خیابان تختی ـ راهنمایی ـ ولی عصر (عج) مربوط به منطقه 3 شهرداری  با حضور  اهالی و ساکنین  محله مذکور در هنرستان شهید حقانی واقع در خیابان تختی توسط هیات اجرایی انتخابات یاوران شورا  برگزار شد.

وی ادامه داد:  پس از شمارش آرا بترتیب آقای رامین رضائیان با تعداد 135 رأی آقای حجت اله روشن 125 رأی آقای حامد شریفی با تعداد 117 رأی  بعنوان اعضای اصلی  تعیین شدند .

مسئول یاوران شورا هم از نتیجه انتخابات یاوران شورای اسلامی شهرک مدرس  واقع در منطقه 9 شهرداری خبر داد و گفت: در این انتخابات  که با حضور شهروندان  در پیش دبستانی مائده واقع در خیابان شهید مشکل گشا  توسط هیات اجرایی انتخابات  برگزار شد، پس از شمارش آرا آقایان عمار احمدی با تعداد 149 رأی ولی حسام پور رضوی با تعداد 118 رأی و حمید زارع محمود آبادی با تعداد 61 رأی  بعنوان اعضای اصلی  با رای مستقیم اهالی و ساکنین شهرک مذکور  تعیین شدند .

وی همچنین اعلام کرد که انتخابات یاوران شورا در دیگر محله ها و شهرکها از هفته آینده 24 آذر ماه بتدریج برگزار خواهد شد .

 نوروزی مسئول اجرایی یاوران شورا در پایان این انتخابات به تشریح حیطه و وظایف و اختیارات یاوران شورا و هدف از تشکیل یاوران شورا در محلات و شهرکها پرداخت و از اهالی و ساکنین محله مذکور که در این انتخابات حضور پیدا کرده  و با رای خود سرنوشت محل خود را تعیین کرده  تشکر و قدرانی کرد .

وی گفت: بر اساس آئین نامه و شرح وظایف یاوران شورا  اعضای انتخابی بمدت دوسال از تاریخ صدور حکم می توانند در زمینه موارد عمرانی، خدمات شهری، فرهنگی، اجتماعی، تبلیغاتی، بهداشتی، آموزشی و سایر موارد رفاهی با رعایت سلسه مراتب اداری و بخشنامه‌های کمیته مرکزی فعالیت و نتیجه اقدامات را به کمیته مرکزی یاوران شورا ی اسلامی شهر شیراز گزارش نمایند و تا حصول نتیجه نهایی پیگیری امورات محل و شهرک خود باشند.

وی از اهالی و ساکنین محله ها و شهرکها دعوت کرد که جهت تعیین سرنوشت و انتخاب نمایندگان خود در شعب  اخذ رأی که هر هفته اعلام می گردد  حضور و شرکت نمایند.

مسئول اجرایی یاوران شورا گفت: شهروندانی که مایل به عضویت در یاوران شورا هستند، می توانند جهت مشارکت و عضویت در یاوران شورا که آگهی در آن محله ها و شهرکها ی نصب شده است  جهت  ثبت نام  همه روزه به کمیته مرکزی یاوران شورا واقع در خیابان بین الحرمین  اتاق 104 مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام تا متعا قبا زمان رای گیری اعلام گردد .

۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۴:۴۸

دیدگاه های شما