امروز: چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر ناصری: شورای پنجم شهر شیراز به مشارکت خیرین توجه ویژه دارد

دکتر ناصری:  شورای پنجم شهر شیراز به مشارکت خیرین توجه ویژه دارد

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز گفت: شورای شهر پنجم به مشارکت خیرین در امور مختلف از جمله حوزه سلامت توجه ‌ویژه دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای شهر شیراز،  دکتر «علی ناصری» در نشست هم‌اندیشی با مسئولان انجمن خیرین سلامت، گفت: مجمع خیرین تامین سلامت فارس نشان داده که می تواند زمینه ساز مشارکت جویی شهروندان در مسیر توسعه باشد.

وی با تجلیل از تلاش‌های صورت گرفته در بخش‌های درمانی و سلامت در شیراز اظهار کرد: شورای پنجم در نظر دارد در برنامه‌ریزی‌ها، سیاست‌گذاری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها به اهمیت حضور خیرین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی شیراز توجه ویژه‌ای داشته باشد.

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر شیراز ادامه داد: تشکیل کارگروه توسعه زیر ساخت‌های حوزه سلامت با مشارکت فعال رؤسای کمیسیون‌های مختلف شورا و با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مجمع خیرین سلامت نمونه اصلی و بارز توجه نمایندگان مردم شیراز در شورا به لزوم بهبود امکانات و زیر ساخت‌های حوزه سلامت است.

ناصری ابراز کرد: این کارگروه از تمامی پتانسیل‌های موجود برای برنامه‌ریزی‌های صحیح و مناسب استفاده خواهد کرد.

همچنین دکتر «قاسم مقیمی» رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر شیراز در این نشست  بر لزوم توسعه همگون و متوازن شهر در بخش‌های مختلف تاکید کرد و گفت: سلامت به عنوان یکی از بنیادی‌ترین نیازهای جامعه باید بتواند با قدرت به ترقی و پیشرفت دست یابد.

مقیمی معتقد است نهادهای تصمیم‌گیری مانند شورای اسلامی شهر می‌توانند با ارائه سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های درست، مسیر تامین سلامت جامعه را هموار کنند.

در این نشست آقایان دکتر کشاورزی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و دکتر علی‌اکبر رامجردی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان فارس گزارشی از وضعیت بخش‌های مختلف درمان و سلامت شیراز ارائه کردند.

۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۴۸:۰۸

دیدگاه های شما