امروز: دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی خبر داد: ساعت کار مترو حدفاصل میدان نمازی تا گل سرخ 3 ساعت افزایش یافت

دکتر قائدی خبر داد: ساعت کار مترو حدفاصل میدان نمازی تا گل سرخ 3 ساعت افزایش یافت

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز گفت: ساعت کار مترو در فاز دو خط یک حدفاصل میدان نمازی تا میدان گل سرخ، 3 ساعت در روز افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «نواب قائدی» در جمع خبرنگاران از افزایش سه ساعته زمان فعالیت فاز دو خط یک مترو خبر داد و گفت: طبق قولی که در هفته حمل و نقل داده بودیم از روز 12 دیماه ساعت کار مترو در فاز دو خط یک حدفاصل میدان نمازی تا میدان گل سرخ سه ساعت در روز افزایش یافت.

وی ادامه داد: از 20 واگن خریداری شده هم اکنون 5 واگن در حال تست و 15 واگن در حال بارگیری از بندرعباس به مقصد شیراز است.

نواب قائدی ابراز کرد: در تلاش هستیم در دهه مبارک فجر علاوه بر افتتاح ایستگاه جانبازان و افزایش قطارهای خط یک به صورت یکسره از میدان احسان تا ایستگاه گل سرخ با سر فاصله 15 دقیقه خدمات ارائه کنیم.

وی از آغاز تدوین طرح جامع حمل و نقل همگانی در شیراز خبر داد و گفت: کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز معاونت حمل و نقل شهرداری را مکلف کرده است که «طرح جامع حمل و نقل همگانی» را با درنظر گرفتن اتوبوس‌ها، ون، تاکسی‌ها، مینی‌بوس‌ها و مترو تهیه کند تا بتوانیم از مودهای حمل و نقل در کنار همدیگر استفاده کنیم.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز همچنین از سازمان قطار شهری شیراز خواست تا قبل از آغاز سال جدید، ایستگاه کاوه را به بهره‌برداری رسانده و ساعات کار مترو را با ساعات کار اتوبوس های خط واحد هماهنگ کند. 

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۹:۰۴

دیدگاه های شما