امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تنوری: با محوریت فناوری اطلاعات می توان درآمدی پایداربرای کلانشهر شیراز ایجاد کرد

تنوری: با محوریت فناوری اطلاعات می توان درآمدی پایداربرای کلانشهر شیراز ایجاد کرد

 رئیس کمیسیون شهروندی شورای شهر شیراز در نشست ارائه خدمات هوشمند بر بستر IT به شهروندان روز پنج شنبه مورخ 96/10/14 در ساختمان هوشمند سازی سازمان فاوا حضور یافت. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز «حیدری» رئیس سازمان ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه بیان کرد با توجه به عرصه فناوری و اهمیت آن در دنیای امروز بایستی برای ارتقا و رشد این عرصه در کلانشهر شیراز نگاه مدیران ارشد به این موضوع یک نگاه حمایتی باشد. ایشان خاطر نشان کرد با ارائه خدمات به صورت هوشمند به شهروندان می توانیم شاهد اثر بخشی آن در محیط زیست، تردد های شهری و .... بود .

در ادامه «احمد تنوری» بیان کرد: ما در شورای پنجم علاوه بر تکالیف شهروندی خود به دنبال حقوق شهروندی هستیم که باید این امر مهم در کلانشهر شیراز احیا گردد و با توسعه خدمات بر بستر IT به شهروندان می توان تا حدود زیادی شاهد این مهم باشیم.

رئیس کمیسیون شهروندی بیان کرد با اهمیت به عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات می توانیم شاهد حرکت های نوین در این عرصه باشیم. ایشان در ادامه به بیان این نکته پرداخت ، با توجه به تخصص و دانش موجود می توان با توسعه فناوری اطلاعات ، درآمدی پایدار ایجادنمود.

در ادامه معاون هوشمند سازی و نرم افزار و GIS سازمان فاوا به ارائه چندین طرح هوشمند بر پایه فن آوری اطلاعات در حوزه شهروندی پرداخت و مقرر گردید طرح ها به صورت جدی پیگیری شود.   

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۹:۳۸

دیدگاه های شما