امروز: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

احمد تنوری: شورای اسلامی دوره پنجم شیراز به مشکلات آموزشگاه‌های ناحیه چهار توجه ویژه کند

احمد تنوری: شورای اسلامی دوره پنجم شیراز به مشکلات آموزشگاه‌های ناحیه چهار توجه ویژه کند

مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی درون آموزشگاهی دبستان علی بن ابیطالب(ع) ناحیه چهار شیراز با حضور احمد تنوری رئیس کمیسیون حقوق شهروندی و سیروس پاک‌فطرت از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز همراه با آقای نوروزی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه چهار شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، در این مراسم هدایایی از طرف شورای اسلامی به 420 دانش آموز آموزشگاه فوق و 30 مدال ورزشی به برترین های 10 رشته ورزشی اهداء شد.

«احمد تنوری» رئیس کمیسیون حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر شیراز در این مراسم گفت: شورای اسلامی دوره پنجم شیراز به مشکلات آموزشگاه‌های ناحیه چهار از جمله بحث مهم و بهداشتی هزینه‌های مالی انشعاب فاضلاب مدارس توجه ویژه‌ای خواهد کرد و در این راستا پیگیر رفع مشکلات خواهد بود و نهایت مساعدت در این زمینه انجام می‌شود.

در این مراسم «سیروس پاک‌فطرت» عضو دیگر شورای شهر شیراز و رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان فارس نیز در سخنانی ضمن تجلیل از فعالیت‌های ورزشی دانش آموزان پایه‌های اول تا سوم ابتدایی از برگزاری این مراسم اظهار خوشحالی کرد و گفت در راستای تجهیز سالن ورزشی دبستان علی بن ابیطالب(ع) همکاری و مساعدت لازم انجام خواهد پذیرفت.

در ادامه مراسم از اسداله پسندیده‌کاران مدیریت دبستان علی بن ابیطالب(ع) و ابوذر رجبی‌زاده و افشین حاتمی مربیان تربیت بدنی آموزشگاه با اهدای لوح تقدیر و هدایا از سوی کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر تجلیل شد.

۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۳:۲۳

دیدگاه های شما