امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

احمد تنوری در جشن روز پرستار: شورای پنجم شیراز علاقمند به تعامل با انجمن صنفی پرستاری است

احمد تنوری در جشن روز پرستار: شورای پنجم شیراز علاقمند به تعامل با انجمن صنفی پرستاری است

مراسم جشن روز پرستار به دعوت انجمن صنفی پرستاری شیراز در سالن صدرا و سینا دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور احمد تنوری رئیس کمیسیون حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر شیراز و جمعی از پرستاران بیمارستان ها و مراکز درمانی شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «احمد تنوری» رئیس کمیسیون حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر شیراز در سخنانی گفت: شورای پنجم علاقمند به تعامل با انجمن صنفی پرستاری و سایر انجمن های صنفی فعال و پویا در شهر شیراز است و در این راستا هرگونه مساعدتی که در توان شورا و شهرداری شیراز باشد، انجام خواهد شد.

تنوری در ادامه به نقش مهم پرستاران در صحنه های مختلف اجتماع و خانواده اشاره کرد و گفت: پرستاران با لبخند ناملایمتی و ناراحتی و حتی اعتراض بیماران را پذیرا هستند و در جمع خانواده نیز وظایف همسرداری، فرزند پروری و سایر وظایف را به خوبی انجام می دهند که این الگوبرداری از نقش تاریخی حضرت زینب(س) در طول تاریخ به عنوان یگانه پرستار واقعی است.

در ادامه این مراسم گروه های هنری و موسیقی به اجرای برنامه به مناسبت روز پرستار پرداختند و رئیس انجمن صنفی پرستاری شیراز در سخنانی از تلاش و کوشش پرستاران تقدیر کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۹:۳۵

دیدگاه های شما