امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تصویب بودجه شهرسازی در کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر

تصویب بودجه شهرسازی در کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر

کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهرشیراز در نشستی فوق العاده لایحه بودجه 97 شهرداری شیرازرا بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی بین الملل و امور بین الملل شورای شهر شیراز، «نوذر امامی» رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر، مجموع بودجه شهرسازی شهرداری شیراز رابیش از 779 میلیارد ریال برای سال 97عنوان کرد و گفت: کلیات برنامه معماری و شهرسازی در جلسه امروز مورد تصویب اعضای کمیسیون شهرسازی و معماری قرارگرفت.

وی افزود: در این جلسه بودجه ی پروژه های، تملک حوزه باغات، تهیه طرح جامع حریم شهر، تملک اراضی گروه پنج، تهیه طرحهای موضوعی و موضعی و توسعه شهری (شهرداری الکترونیک)، تهیه طرحهای مطالعاتی و طراحی شهری، طراحی مسیر، نقشه برداری درسطح شهر و (طرح تفصیلی سکونتگاه‌های محدوده و حریم شهر و نظارت برمدیریت طرح تفصیلی) به تصویب رسید.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهرگفت:  مقررشد درطول سال 97،  معاونت شهرسازی بر نحوه اجرای این پروژه ها نظارت کند.

امامی با اشاره به سنتی بودن بودجه بندی گفت: بر اساس برنامه 5 ساله توسعه شهر شیراز میتوانیم ازخلاقیت و ابتکار مردم در طراحی و اجرای پروژه های فرهنگی، عمرانی استفاده نماییم.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز از اجرای پروژه شهرداری الکترونیک به عنوان مهمترین برنامه شورای شهر و  شهرداری شیراز یاد کرد و گفت: با بکارگیری نرم افزار و سخت افزارهای به روز و تهیه زیرساختها در اجرای این پروژه گامی مهم در تسریع و تسهیل امور مردم برمیداریم.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۷:۲۲

دیدگاه های شما