امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: افزایش مشارکت مردم در امور شهری اعتلای شهر را در پی دارد

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: افزایش مشارکت مردم در امور شهری اعتلای شهر را در پی دارد

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به صورت سرزده از شهرداری منطقه یک بازدید وضمن گفت‌وگو با کارکنان، از نزدیک در جریان روند انجام امور وفعالیت‌های واحدهای مختلف این شهرداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین.الملل شورای شهر شیراز، «سیداحمدرضا دستغیب» در حاشیه این بازدید و در جمع کارکنان با بیان اینکه گشاده‌رویی، نظم و رسیدگی هرچه تمام به امورات مردم از جمله مواردی است که پرسنل شهرداری باید به آن توجه و اهتمام ویژه داشته باشند، گفت: مردم ولی‌نعمت مسئولان هستند و هیچگونه کوتاهی در خدمات رسانی به شهروندان قابل پذیرش ازسوی شورای اسلامی شهر شیراز نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز همچنین ضمن دیدار با مراجعین،  بر لزوم تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: ترغیب شهروندان برای مشارکت در امور شهر مقوله بسیار مهمی است و عقیده دارم هرچه میزان مشارکت شهروندان در امور شهر وهمچنین پروژه‌های مختلف شهری بیشتر شود موفقیت شهرداری و مجموعه مدیریت شهری در راستای توسعه و اعتلای شهر تضمین خواهد شد.

سید احمدرضا دستغیب در ادامه سخنان خود، حفظ کرامت انسانی و در نظر گرفتن آبرو و شان انسان‌ها در انجام امور آنها را از اصول اساسی و بسیار مهم، هم در شورای شهر و هم در شهرداری قلمداد کرد و افزود: همه در قبال مردم مسئولیت داشته و وظیفه داریم ضمن پایبند بودن به این اصول برای فرهنگسازی هرچه بیشتر و ترویج آن تلاشی وافر داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: باید مطابق قانون و در راستای مبانی و اصول دینی و اخلاقی انبیاء و اولیاء با شهروندان رفتار کرد و همواره در تمامی لحظات کاری‌مان، رضایتمندی آنها را ملاک عمل قرار دهیم.

گفتنی است «حمیدرضا اسماعیلی» شهردار منطقه یک، حین این بازدید، توضیحات لازم در خصوص چگونگی فعالیت واحدهای مختلف این شهرداری در زمینه‌های گوناگون را به رئیس شورای اسلامی شهر شیراز ارائه داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۶:۳۸

دیدگاه های شما