امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نواب قائدی :احداث تقاطع غیر همسطح مهدیه امیرکبیر نقش مهمی در ساماندهی ورودی شیراز دارد

نواب قائدی :احداث تقاطع غیر همسطح مهدیه امیرکبیر نقش مهمی در ساماندهی ورودی شیراز دارد

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر شیراز گفت: احداث تقاطع غیر همسطح مهدیه امیرکبیر نقش مهمی در ساماندهی ورودی شیراز و کاهش تردد وسایل نقلیه سنگین در محور امیرکبیر دارد.

به گزارش روابط عمومی‌و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «نواب قائدی» در آیین افتتاح ۷۵ پروژه عمرانی-خدماتی- فرهنگی شهرداری شیراز عنوان کرد: در اجرای پروژه‌های عمرانی علاوه بر هدفمند کردن و استفاده بهینه از فضاهای شهری، باید دسترسی شهروندان به امکانات و توزیع عادلانه آنها در سطح شهر با نگاه ویژه به مناطق کمتر برخوردار را در نظر داشت.

دکتر قائدی با اشاره به اینکه باید از احداث تقاطعات غیر همسطح و معابر در محدوده مرکزی شهر جلوگیری شود افزود: احداث تقاطع غیر همسطح در محورهای ورودی شیراز به خصوص جنوب غرب که مسیر ورود وسایل نقلیه سنگین به محدوده شهر است، نقش مهمی در هدایت وسایل نقلیه به کمربندی شهر، ساماندهی ورودی ها و کاهش ترافیک در این معابر دارد.

وی با بیان اینکه لازم است شهرداری قبل از کلنگ زنی پروژه ابتدا مسائل مربوط به جابجایی تاسیسات و تملک منازل و اراضی مورد مسیر را حل کند گفت: بررسی این موارد قبل از شروع پروژه باعث افزایش سرعت احداث آن می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۴:۱۷

دیدگاه های شما