امروز: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

واحد صنعتی «شهر آرا» با حضور اعضای شورای شهر در شیراز افتتاح شد

واحد صنعتی «شهر آرا» با حضور اعضای شورای شهر در شیراز افتتاح شد

همزمان با ایام دهه فجر کارخانه «شهر آرا» تولید کننده پرس بتن به صورت خشک و تر در شهرک صنعتی شیراز با حضور سه عضو شورای شهر به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «نواب قائدی» رییس کمیسیون عمران، حمل و‌نقل و ترافیک شورای شهر، دکتر «قاسم مقیمی» رییس کمیسیون تلفیق شورای شهر شیراز، «سیروس پاک‌فطرت» عضو شورای اسلامی شهر شیراز در مراسم گشایش این پروژه صنعتی حضور داشتند.
دکتر نواب قائدی در مراسم افتتاح این واحد صنعتی گفت:  شورای شهر از پروژه‌هایی صنعتی مرتبط با حوزه شهر و شهرداری به صورت ویژه حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: با الزام کردن شهرداری‌ها به خرید از محصولات چنین واحدهای پیشرفته‌ای می‌تواند هم از صنایع حمایت کنیم و هم وضعیت‌شهر را ساماندهی کنیم.

به اعتقاد دکتر قائدی کاهش هزینه تمام شده محصول، رقابت پذیر کردن کیفیت و قسمت محصول می‌تواند در ترغیب شهرداری‌ها به خرید محصولات چنین واحدهایی کمک کند.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز افزود: این واحد صنعتی می‌تواند به صورت مکانیزه و با دوام و عمر بیشتر کف پوش‌های بتنی و جداول خیابانی تولید کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۰:۵۴

دیدگاه های شما