امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر موسوی: ارائه گزارش سه ماهه عملکرد پروژه‌های شهرداری شیراز به کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر

دکتر موسوی: ارائه گزارش سه ماهه عملکرد پروژه‌های شهرداری شیراز به کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز گفت: به منظور کنترل سیستمی پیشرفت طرح‌های 97،  مجموعه شهرداری موظف به ارائه گزارش عملکرد سه‌ ماهه طرح‌ها به کمیسیون برنامه و بودجه است. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شیراز، دکتر «سیدعبدالرزاق موسوی» گفت: طرح تهیه ارتقا و پایش برنامه‌های کوتاه و بلند مدت توسعه شیراز در بازه زمانی پنج و بیست ساله اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری تنها نهاد اجرایی این طرح نیست گفت: در راستای مدیریت واحد شهری، سازمان‌های وابسته نیز باید در تحقق اهداف طرح مشارکت کنند.

دکتر موسوی گفت: با توجه به رسالت شهرداری، مبنی بر ارائه خدمات به همشهریان در کوتاهترین زمان، کمترین هزینه و با کیفیت بالا، سعی داریم طرح جامع تحول اداری را به گونه‌ای اجرایی کنیم تا رضایت مردم حاصل گردد.

وی همچنین افزود: در راستای نیازسنجی و کنترل هزینه، درآمد و تخصیص حجم مالی در شهرداری، اقدام به اجرای طرح جامع بودجه‌ریزی عملیاتی نمودیم، تا با نظارت دقیق از هدر رفت منابع مالی جلوگیری نماییم.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: به دلیل نبود سیستم کنترل پروژه‌ها، طرح مدیریت اطلاعات کنترل پروژه را در دستور کار کمیسیون قراردادیم.

دکتر موسوی گفت: کیفیت بالای فعالیت‌های مدیریت برنامه و بودجه شهرداری شیراز سبب شد، این واحد موفق به کسب عنوان مدیریت برتر کشور در حیطه بودجه‌ شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امورحقوقی و املاک شورای شهر گفت: با بکارگیری ظرفیت بالای شهرداری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، طرح شهرداری الکترونیک را با جدیت اجرایی خواهیم کرد.   

۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۸:۰۲

دیدگاه های شما