امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بیانیه شورای شهر شیراز در گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی

بیانیه

شورای شهر شیراز با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی، مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرخواند.


🔹 بسم الله الرحمن الرحيم
وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا مُوسَىٰ بِآيَاتِنَا أَنْ أَخْرِجْ قَوْمَكَ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَذَكِّرْهُم بِأَيَّامِ اللَّهِ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّكُلِّ صَبَّارٍ شَكُورٍ

ملت رشید ایران در يوم‌الله ۲۲ بهمن، كلمه توحيد را در توحيد كلمه تجلی بخشيدند و با رهبری عزتمندانه و مدبرانه حضرت امام خمینی(ره) نظام سلطنت و استبداد ۲۵۰۰ ساله را واژگون ساخته و خود سررشته سرنوشت را به دست گرفتند و خواست تاریخی خود را كه در شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» نمود يافته بود، محقق كردند.
امروز انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی و با وجود دشمنی‌ها و کارشکنی‌های کشور‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، همچنان مسیر خود را با صلابت و اقتدار ادامه می‌دهد و سنگ‌اندازی آن‌ها تاثیری بر رشد و پیشرفت کشور ندارد.
ایران سربلند، عظمت و استواری خود را به برکت وحدت، همدلی و ایمان و اعتقاد راسخ ملت و خون شهیدان قوام بخشیده و با تکیه بر توانمندی‌های بومی و داخلی و بدون وابستگی به قدرت‌های استکباری عالم در اوج خودکفایی، آمادگی و اقتدار قرار گرفته است.
حضور آگاهانه‌ مردم ایران اسلامی در مناسبت‌های ارزشمند و تاریخی همچون راهپیمایی 22 بهمن، یکی‌ از زیباترین‌ جلوه‌های‌ مردمی انقلاب اسلامی است‌ و همین حضور پرشور و حماسه ساز باعث‌ شده‌ است‌ که‌ انقلاب‌ شکوهمند اسلامی همچنان‌ در مسیر بالندگی و سرافرازی حرکت نماید.
اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز در نخستین سال از فعالیت خود و بر آمده از آرا چند صد هزار نفری لیست امید، باورمندانه به آینده انقلاب اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کنار مردم شریف شیراز حضور خواهند یافت و همشهریان را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت می‌نمایند.

 

روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۸:۳۵

دیدگاه های شما